Пари Сен Жермен победи Каен с 1:0 в мач от фазата на 1/32 финалите за Купата на Франция. Парижани излязоха с голяма част от резервите си плюс Неймар, който беше сменен в 60-ата минута.

Бразилецът даде асистенция на Мойс Кийн за единственото попадение в срещата, в 49-ата.

ПСЖ намери начин как да заобиколи финансовия феърплей, за да има Меси в своите редици

Парижани ще използват схемата "Бекъм"

Маурисио Почетино даде шанс за изява на играчите, които имаха по-малко минути. Това се отрази сериозно на качеството на футбола и ПСЖ успя да отправи нисък за своите стандарти брой точни удари - 4.

Домакините от Каен пък стигнаха до единственото си положение в мача в 85-ата минута, когато "златен" шанс пропусна Калеб Зади.