Мениджърът на Пари Сен Жермен Луис Енрике изказа благодарност към феновете за тяхната подкрепа след драматичната победа с 4:2 над Манчестър Сити в Шампионската лига.

"Беше много, много странен мач. През първото полувреме и двата отбора се опитваха да играят своя футбол, но беше трудно. Допуснахме два гола, което беше несправедливо, но атмосферата, създадена от феновете, беше невероятна. Те ни подкрепяха през цялото време", заяви Енрике след срещата.

Пари Сен Жермен - Манчестър Сити 4:2 в мач от Шампионската лига

Нов голям мач в Шампионската лига! ПСЖ разплака Сити на Гуардиола с паметен обрат

"Принцовете" се нуждаеха от 35 минути, за да обърнат нещата от 0:2 до 4:2 в своя полза

Парижани наваксаха изоставане от 0:2, постигайки втора поредна победа в турнира. Събраха 10 точки и заемат 22-ро място в класирането. Манчестър Сити, без победа в последните четири мача, е 25-и и ще се бори за място в плейофите в последния кръг, за да избегне ранно отпадане.

"Когато губехме с 0:2, феновете още пееха. Искаме да посветим тази победа на тях. Това е специален момент за нас и трябва да му се насладим, но също така да се подготвим за следващия мач", добави Енрике.

Вратарят Джанлуиджи Донарума също отдаде признание на привържениците. "Чувството е невероятно. Благодарим на феновете, защото ни подкрепяха 90 минути. Тази победа е за тях и за Пари Сен Жермен. Вложихме много енергия и това си пролича на терена. Ще се насладим на тази вечер, но знаем, че имаме още важни мачове пред нас", коментира той.