ПСЖ допусна трета загуба от началото на сезона в Лига 1. Френският шампион отстъпи с 1:2 при гостуването си на Дижон в мач от 12-ия кръг.

Килиан Мбапе даде аванс на гостите в 19-ата минута. В допълнителното време на първата част Мунир Чуяр изравни. В 47-ата минута Джондер Кадиз донесе успеха на Дижон.

ПСЖ остава лидер във временното класиране 27 точки, докато Дижон е едва 18-и с 12 пункта.

В 19-ата минута Ндонг сбърка в своята половина. Ди Мария отне топката и пусна извеждащ пас за Мбапе. Френският национал плъзна топката покрай вратаря Гомис за 0:1.

В петата минута на добавеното време на първата част Ндонг центрира в наказателното поле на ПСЖ. Последва разбъркване, при което Чуяр бе най-съобразителен и с мощен удар вкара за 1:1.

В 47-ата минута Кадиз пое топката след изпълнение на тъч, справи се с Гей и Маркиньос, нахлу в наказателното поле и със силен удар от малък ъгъл вкара за 2:1.

Последват натиск на ПСЖ, който доведе до някоколко отлични възможнисти за гол, но Икарди, Мбапе и Кавани пропуснаха.