Пирин можеше да удвои аванса си! Ради Кирилов стреля добре към вратата, но топката срещна страничната греда!

Жълт картон за вратаря на Пирин - Георги Георгиев.

Жълт картон за Орлин Старокин.

64′

Бонев замени Кочилов.

58′

Ради Кирилов се озова на голово положение в полето на гостите, но Кристиян Узунов успя да го блокира.

54′

Суда намери Ради Кирилов, но ударът на последния не намери очертанията на вратата.

48′

Хендерсън изсипа топката в наказателното поле при нов удар от фаул, но този път защитата на "тигрите" се справи.

46′

Долапчиев е заменен от Христов.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

37′

Сандев игра последен с топката при центриране от корнер, но ударът му мина над вратата.

35′

Жълт картон и за Сандев.

34′

Жълт картон за Котев.

30′

Нов опит на Аймен Суда да изненада колебливия след гола Михаил Иванов, топката обаче е избита в корнер.

23′

ГОООЛЛЛ ЗА ПИРИН! Домакините откриват резултата! Конър Хендерсън изпълни пряк свободен удар, а Мишо Иванов не се намеси убедително - 1:0 за "орлетата"!

21′

Добро изпълнение на Аймен Суда, който реши да стреля от дистанция, но Мишо Иванов изби топката в корнер.

15′

Двата отбора си размениха по едно центриране от корнер, но до момента все още няма по-опасна ситуация пред някоя от двете врати.

8′

Атака на Витоша, при която Лазаров стреля, но вратарят Георгиев спаси.

3′

След центриране от корнер пред вратата на домакините Рениа успя да изчисти топката далеч от вратата.

1′

25. Методий Стефанов 99. Стефан Христов

И Пирин, и Витоша започнаха със загуби 2018 година в първите си срещи при подновяването на шампионата в Първа лига. "Орлетата" на Милен Радуканов паднаха с 0:1 при гостуването си на Локомотив (Пловдив), докато "тигрите" допуснаха поражение с 1:2 у дома от Дунав.

За благоевградчани днешният мач е в графата "задължителни", имайки предвид, че съперникът все още е без победа в елита. "Тигрите" на Костадин Ангелов все още не са усетили вкуса от успеха, макар че вече изминаха 21 кръга.

Въпреки всичко треньорът на тима от Бистрица не спира да повтаря, че е оптимист за оставането на отбора.

Дали пък днес няма да станем свидетели на изненада, или срещата ще премине под знака на очаквано, т.е., с победа на Пирин? Началото на мача е от 15,00 часа...