Пирин (Благоевград) разби с 10:0 третодивизионния израелски Макаби (Явне) в контрола, която се игра в Банско. В герой за "орлетата" се превърна преотстъпеният от Левски Илия Димитров, който наниза четири гола. Той влезе като резерва на почивката и вкара в 52-та, 55-та и 58-та минута, а четвъртото му попадение падна в 72-ата минута.

Още в самото начало на мача Димитър Благов изведе българския тим напред в резултата. В 38-ата минута Даниел Младенов удвои. Между четирите попадения на Илия Димитров се разписа и Станислав Костов, който бе точен в 68-ата минута.

В 84-та минута Владислав Златинов вкара от фаул, в 87-та Костов добави втория си гол в мача за 9:0, а Златинов оформи крайното 10:0 в добавеното време.