Председателят на Надзорния съвет на Пирин Николай Галчев заяви, че Общото събрание на клуба в петък за разлика от други години ще бъде закрито за медии. На него акционерите ще обсъждат стратегии не само за новия сезон, а в дългосрочен план, предава E-79.com. Галчев каза, че от тази среща на акционерите въобще не зависи оставането на Стефан Грозданов на треньорския пост в Пирин.
"Имаме си договор със Стефан Грозданов, така че този въпрос изобщо не трябва да се коментира. Разбира се ще се съобразим с него за лятната селекция. Пълководец без армия не става. Затова ще му осигурим нужните футболисти", каза Галчев.
Сега обаче той пожела на всички в отбора да съсредоточат вниманието си за оставащите два мача до края на сезона, които „Пирин" има да изиграе срещу „Монтана" и „Сливен".
Самият Стефан Грозданов категорично отхвърли възможността отново да поеме „Локомотив" (Сф) след освобождаването от този пост на Драгомир Окука.