90′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА! Убедителен ЦСКА задоволи и най-взискателните фенове с победата с 3:0 над Берое.

Снимка 655911

Източник: startphoto.bg

89′

Енес Махмутович получава жълт картон.

86′

Смяна между Камара и Уерик.

85′

Смяна между Йорданов и Тоума.

78′

Шакич влиза в игра вместо Шопов.

70′

Сантиметри не достигнаха на Данило Асприля да запише името си сред голмайсторите. Колумбиецът получи топката от Станислав Шопов, остана диагонално срещу Артур и стреля, но топката премина край десния страничен стълб.

68′

Асприля заменя Матиас Фаетон.

67′

Джонатан Линдсет е заменен от Тобиас Хайнц.

62′

Вини Трибулет е заменен от Франсиско Сагардия.

52′

Себастиян Вия излезе очи в очи с Бусато, но беше изпреварен за топката.

50′

Вратарят на Берое Артур отразява опасен удар на Фаетон.

48′

Гол за ЦСКА! Фантастично начало на второто полувреме. Влезлият като резерва Улаус Скаршем намери Матиас Фаетон, който пусна топката към Станислав Шопов. Ударът на българина беше безпощаден - 3:0 за ЦСКА.

46′

Амос Юга напуска игра, а вместо него влиза Улаус Скаршем.

45′

Втората част стартира.

45′

Край на първо полувреме. Феновете на Берое не са щастливи от видяното до този момент.

Снимка 655916

42′

Себастиян Вия е наказан за опасна игра срещу Християн Петров.

40′

Матиас Фаетон отправя удар с десния крак, но над вратата.

37′

Капитанът на "червените" Юрген Матей получи травма и напусна игра, на негово място влезе Енес Махмутович.

32′

Втори гол за ЦСКА! Разписа се Матиас Фаетон, а в ролята на асистент влезе Станислав Шопов, който изведе съотборника си зад отбраната на Берое и той не сбърка отблизо.

29′

Фернандо Каранга отправя удар с глава, но му липсваше сила и вратарят улови.

26′

Фернандо Каранга е потърсен с далечно центриране в наказателното поле, но топката не достига до него.

18′

Тибо Вион стреля от пряк свободен удар. Топката премина през стената, но не успя да затрудни стража на гостите Артур.

17′

Капитанът на Берое Франко Рамос е изгонен за нарушение срещу Фернандо Каранга, който се откъсваше сам срещу вратаря.

8′

Фернандо Каранга беше много близо до отбелязване на втори гол, но беше изпреварен от вратаря на Берое в наказателното поле.

6′

Енцо Еспиноза получава жълт картон за грубо влизане.

3′

ГООЛ ЗА ЦСКА! След центриране в наказателното поле Станислав Шопов без колебание с левия крак прати топката в мрежата за 1:0.

2′

Двубоят на националния стадион стартира.

Снимка 655906

1′

Здравейте с живото проследяване на двубоя 23-ия кръг на efbet Лига между ЦСКА и Берое. Треньорът на домакините Нестор Ел Маестро е извършил някои промени спрямо последния мач. Стойчев започва на десния бек за сметка на Турицов, който е извън групата. Шопов заменя Хайнц, а след наказание се завръща Каранга. Бразилецът заема мястото на Асприля. Преди първия съдийски сигнал на рефера Кабаков на стадиона звучи българския химн по повод националния празник 3 март.

7. Улаус Скаршем 98 Ронадо Камара

ЦСКА се изправя срещу Берое в мач от 23-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на националния стадион "Васил Левски" стартира в 14:30 часа. Главен съдия на сблъсъка е Георги Кабаков.

"Армейците" надвиха у дома Ботев Враца с 3:0 в шампионатен мач, както и Арда с 1:0 за Купа на България. Във Варна обаче съставът на Ел Маестро загуби от Черно море с 0:1.

Берое картотекира уругваец преди мача с ЦСКА

Франсиско Сагардия ше може да дебютира срещу "червените"

Добрата новина за наставника е, че Фернандо Каранга ще бъде на разположение след изтърпяно наказание. Не такава е ситуацията при гостите. Старозагорци не могат да разчитат на Жорди Говеа Родриго Ачинели и Сегундо Пачаме.

Понастоящем "червените" са на трета позиция с 45 точки. Берое пък от своя страна заема 12-ото място към момента в efbet Лига с актив от 25 пункта.