Торино е в тежко положение. Тимът има едва пет точки в серия А. Ако Торино хареса Георгиев, Славия може да получи 1,5 млн. лв през лятото.
Халфът ще е титуляр днес срещу Вихрен.
28.10.2008 18:02:55
Източник: Иво Цеков
Благой Георгиев може да заиграе в Торино още зимата
Торино е в тежко положение. Тимът има едва пет точки в серия А. Ако Торино хареса Георгиев, Славия може да получи 1,5 млн. лв през лятото.
Халфът ще е титуляр днес срещу Вихрен.
Добави приложението и следи новините директно от началния си екран.
Blue Eyes
на 27.10.2008 в 10:52:08 #77Тиберсонор ---------------------------
Соноре, нищо лично но който го е измислил това, само едно заслужава

4i4О
на 27.10.2008 в 10:52:02 #76Олег,понастинал ми се виждаш?!?
Blue Eyes
на 27.10.2008 в 10:50:43 #75SoNoR, гледам с Петърчо сте се гушнали нещо и си шепнете нежни думички на ухо!
Да не би............или.............

peter40
на 27.10.2008 в 10:49:48 #74SoNoR
на 27.10.2008 в 10:48:46 #73Петре, И другото: Левски е ЕДИНСТВЕНИЯТ отбор

peter40
на 27.10.2008 в 10:47:48 #72Гецата
peter40
на 27.10.2008 в 10:46:17 #71айде сега Уралмаш, Витковице,
Blue Eyes
на 27.10.2008 в 10:45:27 #70Я пак да си припомним статистиката: Левски - ЦСКА: 165 мача, 74 победи за Левски, 41 равенства, 50 победи за ЦСКА - голова разлика 259 : 219 Победи със 7:1, 7:2, 5:0, 6:3, 5:2, 4:0 и т.н. Плюс три пъти с 3:2 от 0:2, веднъж 4:2 от 0:2.
ОПТИМИСТ
на 27.10.2008 в 10:43:52 #69peter40 Регистриран на: 19.09.2007, 15:23

SoNoR
на 27.10.2008 в 10:43:36 #68Оптимист вече съм спокоен няма и да е хикс ==========================================================
П.П. Оле, на мача ли ще си

peter40
на 27.10.2008 в 10:42:01 #67Оптимист вече съм спокоен няма и да е хикс
ОПТИМИСТ
на 27.10.2008 в 10:40:23 #66Великият майстор на несбъднатите прогнози

peter40
на 27.10.2008 в 10:39:44 #65ОПТИМИСТ
на 27.10.2008 в 10:38:13 #64SoNoR Регистриран на: 10.04.2006, 03:25 Пуснато на: 27.10.2008, 12:34 Може в момента да е в слаба форма, но е направил 6 важни асистенции --------------------------------------------------------------------- Привет! Даже според мен са 7

nek0i si
на 27.10.2008 в 10:38:09 #63мач уефски - цефека може да предизвикат жив интерес у мен само ако се сбият на терена или примерно заиграят балет, щото футбола им е чужд и без това а половината лумпени в тоя форум живеят цяла година за тоя селски мач.. после страдат/злорадстват и т.н. жалки сте
SoNoR
на 27.10.2008 в 10:37:25 #62кънин, имах предвид че Здравко не е МЪРЛЬО, като отстаналите клоуни от цирка ви =========================================================== Не в общ знаменател, има още няколко които не са мърльовци, инак другите са така, същото и при левскиту
ОПТИМИСТ
на 27.10.2008 в 10:37:06 #61Великият Левски - Васил Иванов Кунчев
А за ТИМчето от герена

веселяк
на 27.10.2008 в 10:36:05 #60И аз виждам реален Х, ама не знам к'во мисли жената на Владо Манчев по въпроса.

peter40
на 27.10.2008 в 10:35:34 #59ОЛЕ
http://www.focus-sport.net/?do=n1148764216721
nek0i si
на 27.10.2008 в 10:35:11 #58Мда, доста прости говеда и чорбари злобеят по адрес на Благо.. Може би защото грозденцето им киселее Я да се сетя последния футболист от школата на герена или панчарево, който става и за чеп за зеле, май няма такъфф Айде със здраве