Бившият главен мениджър на ЦСКА Стойчо Стоилов похвали собственика на Септември Румен Чандъров за позицията му след мача с Лудогорец. Босът на столичани беше бесен от съдийството и заяви, че се чувства като глупак. Още, че се замисля дали да продължи да се занимава с футбол.
Лудогорец победи с 3:1, след като вкара гол, преди който имаше нарушение срещу футболист на Септември. След което получи много спорна дузпа.
Стоилов сподели на стената си във "Фейсбук" изказването на Чандъров и написа: "Един от малкото останали хора с достойнство в българския футбол!".
mamijabi
на 31.10.2022 в 17:54:15 #7Собственик ГГ и кой друг Демир Доган....абе тия припоци май така са им го набили че и ташаците на турчина и гнома са влезли вътре в порнатите им анали
mehmed-kesedzhi
на 31.10.2022 в 17:24:21 #6Забележете кои лаят срещу съдиите и Лудогорец! Тия, на които на екипите пише winbet. Май не е случайно!
nikolay-pavlov-JRHh4gYZ
на 31.10.2022 в 16:26:08 #5Как е спонсор на бизнесмен .Да разбирам че Инджов ще фалира ако господина цитиран от теб го няма?
nikolay-pavlov-JRHh4gYZ
на 31.10.2022 в 16:22:45 #4Holmar . Кога г-н.Инждов влезна в парламента от ДПС за разлика от Делян Пеевски който не влиза само кожата трябва Цял мандат стоя в сянка и се появи за важно гласуване .Как ти се струва Инджов или Шиши е ДПС Та пишеш глупости за политиката в футбола
hanko-brat15
на 31.10.2022 в 13:39:05 #3Чандъров е тарикат занимаващ се с нелегална дейност. А Снойкас просто е тьп.
loveca
на 31.10.2022 в 13:33:59 #2hanko-brat15
на 31.10.2022 в 11:55:46 #1Като разбрах, че чандъроф е единот собствениците на най-големия хотел в помийната клoaka лaйнян бряг ми стана ясно що за стока е.