Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

Греда за Лудогорец! Иван Йорданов нацели горната греда, пропускайки да направи резултата 4:0.

85′

Владеене на топката: Лудогорец: 61%, ЦСКА: 39%.

80′

Руан бе заменен от Франко Русо

73′

Никола Попов бе привикан от ВАР-колегите си да прегледа ситуация, при която Сонко Сундберг удари с лакък умишлено Назон. След като се убеди в това, реферът привика бившия играч на Левски и му показа директен червен картон.

71′

Фаетон бе заменен от Туфегджич.

71′

Естрада замени Назон.

68′

Шагоян получи жълт картон.

66′

Спас Делев замени Текпетей.

57′
Вижте жестовете на Десподов зад гърба на Бусато

Стражът не го видя

56′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кирил Десподов е безкопромисен и прати Бусато в грешния ъгъл. Десподов отпразнува бурно радостта си, като веднага изтича зад Бусато и размаха ръката си пред очите, вероятно искайки да каже "не ме виждаш".

54′

Бусато и Текпетей получават жълти картони за разправии

51′

Домакините имат претенции за игра с ръка на Турицов, а ВАР ще трябва да се намеси. Никола Попов бе привикан сам да изгледаа ситуацията и реши - ДУЗПА за Лудогорец!

46′

Кох бе заменен от Шопов.

46′

Турицов замени Вион.

46′

Сон бе заменен от Марсел Хайстер

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

42′

Десподов излезе очи в очи с Бусато, но стреля право в стража на ЦСКА.

33′

АВТОГОЛ НА ЦСКА! Кирил Десподов изпълни от пряк свободен удар, топката достигна до непокрития извън наказателното поле Фон Витри, който стреля, топката се отклони в Санянг и влезе в мрежата на Бусато за 2:0.

32′

Жълт картон за Вион.

24′

Текпетей получи подаване, напредна отляво и намери Десподов, който падна в наказателното поле след съприкосновение с играч на "червените", но при положението е имало заасада и не се стигна до дискусии дали има дузпа или не.

20′
Снимка 629742

Източник: startphoto.bg

17′

Вион центрира от корнер, Кордоба опита да засече с глава, но без успех.

13′

Текпетей получи отлично подаване, проби по фланга и навлезе в наказателното поле, но в заключителния момент, стреля неточно, което предизвика и яда на Ивайло Петев.

8′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кирил Десподов влезе навътре от фланга и центрира към Руан, който с глава насочи топката в близкия ъгъл на "червената" врата, за да открие за 1:0!

6′
Снимка 629739

5′

Нов шанс за шампионите! Десподов намери ефектно Текпетей, той стреля, но отново Бусато спаси.

3′

Възможност за домакините! Иван Йорданов стреля отдясно с левия крак, търсейки далечния ъгъл на вратата, но Бусато отрази в ъглов удар.

1′

90 Спас Делев

Лудогорец и ЦСКА се изправят един срещу друг в голямото дерби на кръга в efbet Лига. Шампионите и вицешампионите, които се бориха ожесточено за титлата през миналия сезон, ще премерят сили от 21:15 часа на "Хювефарма Арена" в Разград. Главен съдия на сблъсъка е Никола Попов.

Съставът на Ивайло Петев преследва трета победа от началото на сезона - след кошмарния за тях старт срещу новака Крумовград. В следващите срещи обаче "орлите" постигнаха два успеха с по 5:0 над Етър и Ботев (Враца).

ЦСКА тренира в Русе преди тежкото гостуване на Лудогорец

В лагера на "армейците" са настроени за победа

ЦСКА от своя страна стартира неубедително кампанията, което наложи смяна на треньорския пост. Бившият наставник Саша Илич беше заменен от Нестор Ел Маестро.

"Червените" записаха равенство с Хебър 0:0 в първия кръг. Последва победа над Крумовград, но срещу Славия "армейците" разочароваха феновете си, тъй като се добраха до точката срещу Славия в мач, завършил 1:1, игран на стадион "Българска армия".