Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 3044
90+9′

КРАЙ НА МАЧА!

Лудогорец - Черно море 0:0 в мач от Първа лига

Намери се кой да спре Лудогорец, солиден Черно море си тръгна с точка от Разград

"Орлите" играха с човек по-малко 20 минути, Пашеко пропусна да ги разплаче в края

90+8′

ПАШЕКО! Срещата можеше да има сензационен финал, след като Черно море имаше отличен шанс да открадне победата дълбоко в добавеното време. Клаудиу Кешеру демонстрира класа и пусна изпипан извеждащ пас за Едгар Пашеко. Португалецът обаче не запази присъствие на духа и от отлична позиция не намери очертанията на вратата.

90+7′

Мазир Сула напуска терена, а вместо него ще видим Велислав Василев.

90+4′

Макар и с човек по-малко, футболистите на Лудогорец бяха тези, които идея повече търсеха възможността за крайния успех. Няколко центрирания пред вратата на Илиев не дадоха ефект. "Моряците" пък имаха шанса да хванат на контра, на цели два пъти "моряците', ала така и не разгърнаха максимално добре своите действия.

Снимка 680908

Източник: startphoto.bg

90+3′

Виктор Попов получава официално предупреждение.

86′

Педро Нареси приключва участието си в мача, а Тодор Неделев ще заиграе на мястото му.

85′
Снимка 680909

84′

Дошлият от Крумовград - Ренан, дебютира официално за гостите, а напускащият е Живко Атанасов.

82′

Даниел Димов получава жълт картон за нарушение срещу Нареси.

81′
Снимка 680910

75′

КАМАРА Е ИЗГОНЕН! Четвърт час преди края на мача, Черно море остана с човек повече на терена. Лудогорец изпадна в деликатна ситуация, след като опорният им халф Агибу Камара беше изгонен. Африканецът влезе много остро в краката на варненски футболист, заради което Никола Попов прегледа действията му чрез системата ВАР и прие съвета на колегите си да замени жълтия с директен червен картон.

72′

Исмаил Иса отстъпва мястото си на ветерана Клаудиу Кешеру.

Снимка 680911

71′

Спас Делев ще влезе в игра, а замененият е Рик Джонатан.

71′

Кайо Видал също приключва участието си в мача, а вместо него ще видим Георги Русев.

71′

Смяна на крила в лагера на Черно море. Влиза Дуду, напуска Пашеко.

Снимка 680912

67′

Аслак фон Витри отново изпробва силата на своя удар, след като шутира в 67-ата минута, далеч зад очертанията на наказателното поле. Пламен Илиев очакваше нещо подобно и изби в корнер.

63′

Якуб Пьотровски се появява в игра за сметка на Ивайло Чочев.

60′

Малко преди изтичането на час игра Никола Попов спря мача, за да бъде оказана медицинска помощ на Даниел Димов, който получи удар от футболист на Лудогорец. Педро Нареси със сигурност направи нарушение, но така и не получи каквато и да е санкция. Първоначално се очакваше Димов да бъде изнесен на носилка, но той се изправи и на собствен ход напусна очертанията на игрището, за да получи медицинска помощ и след това се върна в игра.

Снимка 680913

52′

Ивайло Чочев се разсърди на колегата си Квадво Дуа, който действа егоистично в 52-ата минута и макар да беше в по-лоша позиция за стрелба, той "открадна" възможността на българския национал и всичко завърши без опасност за "моряците".

46′
Снимка 680898

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

ПОЧИВКА!

45′

Официално предупреждение и за Васил Панайотов.

44′

Реферът Никола Попов допусна досадна грешка в 44-ата минута, когато Влатко Дробаров получи удар в главата при въздушен двубой с Камара. Играта обаче не беше спряна, което вбеси стража на гостите Пламен Илиев и заради това той видя жълтия цвят на картона.

Снимка 680900

42′

ДУА! Страхотна намеса на Пламен Илиев разочарова бившите му работодатели в 42-ата минута. Тогава стражът на Черно мора отрази ефектно с една ръка отличен удар с глава на Квадво Дуа.

33′

ГОЛ НЯМА! Любопитен момент беляза мача в Разград в 33-ата минута, когато поредица от грешки така и не доведе до гол. Рик Джонатан се справи по фланга с Попов, след което пробва пас по въздух за Кайо Видал. Сънародникът му не показа най-доброто си спиране и кълбото отиде далеч от него. Влатко Дробаров обаче така "изчисти", че неволно асистира на дебнещия Агибу Камара. Бившият халф на Олимпиакос обаче направи най-фрапиращото и от пет метра, отправи акробатичен шут в аут.

Снимка 680902

27′

Рик Джонатан притесни треньорския щаб на разградчани в 27-ата минута, когато легна на тревата без да има контакт с вражески футболист. Очакванията бяха, че той едва ли ще продължи участието си в мача, но латиноамериканецът демонстрира характер и не пожела да бъде заменен принудително.

20′

ПАНАЙОТОВ! "Моряшкият" отговор също си заслужаваше, когато в 20-ата минута варненци бързо развиха една контраатака, при която Дуду центрира към включилия се от втора позиция Васко Панайотов. Националът на България плонжира и насочи с глава, ала не намери очертанията на вратата.

Снимка 680903

15′

ШАНС ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Селекцията на Захари Сираков можеше да поведе четвърт час след първия съдийски сигнал на Никола Попов. Центрирана топка стигна до далечната греда, където се намираше Рик Джонатан. Бразилецът извади кълбото към дузпата за Квадво Дуа, който вече виждаше как праща изстрела си в мрежата, ако в последния миг крак не бе протегнал Виктор Попов.

8′

Шампионът на България отговори на предизвикателството с далечен изстрел на Квадво Дуа, който създаде някакви затруднения на Пламен Илиев, но въпреки това Тигъра се намеси адекватно.

Снимка 680901

2′

С оглед на това, че домакинстваше на "Хювефарма Арена" в евротурнирите, Черно море се чувстваше комфортно в Разград и първи отправи удар в мача, който беше отразен от Серджио Падт.

1′