Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 350

Красимир Милошев изрита топката пред погледа на Никола Попов, който моментално го изпрати под душовете.

77′

Кевин Маи е заменен от Калоян Кръстев.

70′

Валентин Николов заменя Диго Тешейра, а Селсо Рапосо влиза в игра на мястото на Стефан Ламбезе.

Снимка 665504

Източник: startphoto.bg

70′

Марко Мажуга е заменен от Диого Барбоса.

67′

Мартин Смоленски получава жълт картон.

59′

Браян Переа си изкара жълт картон.

58′

Жълт картон за Красимир Милошев.

55′

Греда за Локомотив (София)! Десният краен бранител Стефан Ламбезе сякаш искаше да центрира в наказателното поле на врачани, което обаче се превърна в удар, рикоширал в напречния стълб на вратата на Красимир Костов.

50′

Владеене на топката: Локомотив София 1929: 56%, Ботев Враца: 44%

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

Край на първата част!

45′

Бруно Франко и Кевин Маи осъществиха двойно подаване, след което бразилецът отправи удар по земята, но вратарят на Ботев - Красимир Костов успя сигурно да улови.

Снимка 665501

45′

Четири минути добавено време.

43′

Красимир Балъков също извърши принудителна смяна в състава на Локомотив (София), като играта напусна Стив Траоре, а вместо него се появи Ивайло Найденов.

35′

ГООООООЛ ЗА БОТЕВ (ВРАЦА)! Спас Георгиев изравни!

Възпитаниците на Христо Янев бързо отговориха на предизвикателството и възстановиха равенството.Мартин Ачков центрира отляво към точката за изпълнение на дузпа, където Мартин Смоленски свали с глава и Спас Георгиев с премерен удар изпрати топката в мрежата.

35′

Жълт картон за Стефан Ламбез.

Снимка 665503

31′

ГОООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ)! Симеон Мечев! "Червено-черните" органзизраха добара атака, при която Мечев намери Стив Траоре наказателното поле, където Кевин Маи се пребори с бранител на гостите и продължи топката към Мечев, който с удар отблизо откри резултата.

24′

Принудителна смяна в състава на Ботев (Враца). Бубакар Траоре отстъпи мястото си на терена на Даниел Генов.

18′

Шут на Красимир Станоев извън наказателното поле, но неговият адаш на вратата на врачани Красимир Костов спаси без проблеми.

17′

"Червено-черните" изпълниха три поредни ъглови удара, които така и не доведоха до нещо по-опасно пред вратата на Ботев (Враца).

6′

Какъв пропуск! Гостите от Враца пропиляха отлична възможност да открият резултата. Браян Переа проби през центъра и изведе Марко Мажуга сам срещу вратаря на домакините Александър Любенов, който с великолепен рефлекс успя да избие удара на нападателя в ъглов удар.

5′

Първо по-интересно положение в срещата. "Зелените", които днес играят в своите резрервни бели екипи, имаха претенции за дузпа, заради игра с ръка на защитник на Локомотив в наказателното поле на домакините. Главния съдия Никола Попов, обаче, не уважи техните искания.

1′

13 Селсо Рапосо 88 Иван Нешков

Локомотив София се изправя срещу Ботев Враца в двубой от третия кръг на групата, която се бори за своето оцеляване в efbet Лига. Срещата на стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда" стартира в 17:45 часа.

Столичните "железничари", водени от Красимир Балъков, взеха четири точки в последните си два мача, което направи ситуацията им една идея по-добре, но все още имат работа за вършене. Те заемат 12-ото място с 32 точки и един успех тук ще подсигури елитното бъдеще на тима и за догодина, а равенство ще им гарантира минимум бараж.

На стадиона в столичния квартал "Надежда" пристига прероденият в последната част от сезона Ботев Враца, който вече има съвсем реални шансове да се спаси. Отборът на Христо Янев вече е само на два пункта от плейофното 14-ото място и може на свой ред да направи огромна стъпка в правилната посока в София.