Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

90′

Четири минути добавено време.

77′

ГООООООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Зрителите на "стадион" Локомотив станаха свидетели на може би гола за сезона, отбелязан по удивителен начин от бившият ас на пловдивчани Бирсент Карагарен, чието изпълнение изненада Кристиан Томов.

76′

Николас Пенев отстъпва мястото си на Владимир Медвед.

70′

ГООООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! С оглед тоталната доминация, футболистите на ФК ЦСКА 1948 заслужено повеждат в резултата. При центриране от десния фланг в наказателното поле Марио Илиевски пое топката и напълно необезпокояван реализира за 1:0.

60′

Ивайло Иванов заменя Данило Полонский.

58′

Карагерен! Бившият футболист на "смърфовете" се възползва от грешка на Ангел Лясков, а крилото моментално обстрелва вратата на Кристиян Томов, предизвиквайки вратарят да избива топката.

54′

Възможност за ФК ЦСКА 1948! Въпреки равностойният старт на второто полувреме, "червените" създадоха опасност пред вратата на Кристиан Томов, тъй като Ради Кирилов с удар от далечна дистанция предизвика намеса на младия страж.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЛУВРЕМЕ!

36′

Йохан Н'зи си изкара жълт каротн.

34′

Жълт картон за Райън Бидунга.

Снимка 683100

Източник: startphoto.bg

22′

Греда за ФК ЦСКА 1948! Намиращият се в страхотна форма Ради Кирилов овладя топката на левия фланг, след което елиминира двама бранители на Локомотив Пловдив, за да стреля по диагонал, ала ударът му се отби в страничната греда.

14′

Шанс за ФК ЦСКА 1948! Възпитаниците на Валентин Илиев свариха неподготвена защитата на домакините, когато Теодор Иванов с дълъг пас подаде на нападателя Евгений Сердюк, който преодоля бранителя Тодор Павлов и стража Кристиан Томов, но ударът му премина встрани от вратата.

1′

17. Николас Пенев 31. Том Рапнуи

Локомотив (Пловдив) и ФК ЦСКА 1948 откриват 9-ия кръг на Първа лига с двубой парк "Лаута". Срещата стартира в 17:00 часа. Главен съдия на срещата е Георги Давидов.

Домакините ще се опитат да прекъснат негативна серия, тъй като се намират в серия от две поредни домакинства без успех. В предишните два мача момчетата на Любослав Пенев завършиха 1:1 с Локомотив (София) и 3:3 с Хебър.

ФК ЦСКА 1948 пък ще се опита да се отърси от домакинска загуба, която допуснаха преди няколко дни. "Червените" от Бистрица отстъпиха на Левски с 2:4 на свой терен.

Интересното е, че за първи път отборът на Валентин Илиев за първи път допусна четири гола на стадион "Витоша". Преди това ФК ЦСКА 1948 взе шест точки срещу Славия и Ботев (Враца) с победи на нула.

Очаква се и двамата треньори - Любослав Пенев и Валентин Илиев, да направят промени в стартовите си състави.