Столичният Локомотив записа втора победа по време на подготвителния си лагер в Банско. Възпитаниците на Драгомир Окука се наложиха с 2:1 над Миньор (Перник), като и двете попадения за "железнчарите" паднаха след точно изпълнени дузпи.

Отборът от Перник откри резултата в средата на първата част, когато след хубав удар се разписа Станислав Руменов. В 29-ата минута Локомотив изравни. Виктор Шпишич бе фаулиран в наказателното поле, а от бялата точка точен бе Мартин Камбуров.

Вторият гол на "железничарите" също дойде след дузпа, този път отсъдена за игра с ръка. Точен за Локо в 70-ата минута бе Горанов. Двубоят не премина без ексцесии, като на почивката привърженик на Миньор бе задържан от полицията, заради безредици по трибуните.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - МИНЬОР (ПЕРНИК) 2:1
0:1 Руменов (17')
1:1 Камбуров (29'-дузпа)
2:1 Горанов (70'-дузпа)