Полският гранд Лех Познан се стяга за новия сезон със селекция от „А" група. По информация на местните медии, скаутите на Лех са останали с добри впечатления не само от Александър Тонев и Спас Делев, за интереса към които вече ви съобщихме, но и от Апостол Попов.

Старши треньор на Лех е легендата на Барселона Хосе Мария Бакеро, който се е консултирал за играчите лично с Христо Стоичков. Освен тримата българи, Бакеро ще пробва да вземе и халфът на Литекс Дока Мадурейра, който и през този сезон бе с основна заслуга за триумфа на ловчанлии.

Според информациите освен мнението на Стоичков, Бакеро се е обърнал и към националния селекционер Лотар Матеус, който също не е спестил добри думи за гореспоменатите играчи.