Футболният агент Лъчезар Танев коментира дербито между ЦСКА и Левски, завършило с равенство 2:2. Той заяви, че треньорите - Александър Томаш и Хулио Веласкес, проповядват почти еднакъв стил на игра.
"Смятам да се концентрирам върху положителните неща, а не върху негативните. Общото ми мнение е, че стана доста добър мач за нивото, което имаме в Първа лига. Главната заслуга за това е на двамата треньори Александър Томаш и Хулио Веласкес, защото и двамата проповядват горе-долу един и същ начин на игра", започна той пред "Блиц".
"Офанзивен футбол, със стремеж за притежание на топката и по-бързо преминаване през линиите, най-вече при контраатака. Разликата е, че ЦСКА има по-добри изпълнители в средата на терена и това позволява постепенната атака да се развива по-добре.
Докато Левски разполага с бързи офанзивни бекове на контраатака и има преимущество с подкрепата, която те дават на нападателите. Давам ви за пример отменения гол на "сините", който падна след много дълъг пробив", анализира Танев.
oliver83
на 03.03.2025 в 18:41:29 #1Искам да питам Томаш докога ще пуска Исека и слепите го виждат че не става но той упорит .Като толкова го харесваш вземи си го във вас .Стига си ни тормозил с този Исека той даже не иска и да гони топката Тасев е много по добър от него, но ти от началото го харесваш .Сменяш Скаршем ,сменяш Вион , махаш Шопов,махаш по добри и пускаш по слаби,от тези дето ги пускаш в дублиращия има много по добри но ти затова че си докарал Исека упорито го налагаш .Дюлгеров не е слаб вратар но от тъкъв малък ъгъл да ти вкарат е недопустимо,но днес допусна грешки,от които можеха да загубят мача.За злополучният резултат днес , имаме двама виновници . Тоталният Невежа и Некадърник Томаш, и Дюлгеров . И двата гола са си чисто вратарски. През второто полувреме на два пъти вместо да улови топката,реши да играе с крака,като във втория случай,след удара във Вион,можеше да стане автогол.При първия гол от малък ъгъл му вкараха и изравнителния гол на Левски,можеше да се намеси по-добре Удара беше слаб,и от разстояние.В защитата липсва ръстов играч,който да се бори при високи топки.Освен това,с изключение на Вион,останалите са тромави,играят без хъс.Да водиш до 96-тата минута с 2:0 и да не спечелиш мача, това го може само Томаш.И накрая преди да затворят трансферния прозорец каза че са достатъчни тези транфери глупости казваш има още много дупки в ЦСКА сега имаш ли добър за мястото на Етоо.