90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр, Пловдив Зрители:
90+5′

Край на мача!

86′

Ягодинскис с жълт картон.

85′

Две минути по-късно домакините реагираха веднага и Александър Колев стреля с глава от наказателното поле, но топката премина над напречната греда в аут.

83′

ГОООЛ!! Венцислав Бенгюзов се разписва за 2:2! След технично изпълнение Бенгюзов намира долния ляв ъгъл на вратата на Янко Георгиев.

75′

Пирин с още една възможност да изравни в резултата. Пред Арно се откри възможност в наказателното поле на Крумовград. Той шутира, но Янко Георгиев улови топката.

69′

Венцислав Бенгюзов влиза на мястото на Асен Дончев.

64′

Жак Пехливанов заема мястото на Диего Рапосо.

61′

Христо Попадийн също получава жълт картон.

60′

Матей Шимич с жълт картон.

46′

Още в първите секунди на второто полувреме отборът на Пирин имаше страхотен шанс да изравни. Асен Дончев центрира в наказателното поле на Крумовград, където Данило Полонский стреля, но направи пропуск.

45′

Втората част започна!

45+4′

Край на първото полувреме!

Снимка 657664

Източник: startphoto.bg

45+3′

ГОООЛ! Андрей Йорданов реализира гол от дузпа! Данило Полонский финтира Калоян Пехливанов, който го застъпи по левия крак и падна на земята, а съдията показа бялата точка. Йорданов беше този, който трябваше да изпълни дузпата и той се справи страхотно, реализирайки в центъра на вратата.

43′

И отново отборът на Крумовград е по-активният и постоянно поставя под напрежение опонента си. В наказателното поле топката попадна на главата на Колев, който стреля, но уцели левия страничен стълб на вратата на Ковальов.

38′

Прекалено много грешки в дефанзивен план от страна на играчите на Олександър Бабич. Рапосо свали с глава към Матей Шимич, който стреля и за малко да отбележи гол.

35′

Юго Комано получава жълт картон.

27′

Алекс Колев за малко да отбележи гол и резултата да стане 3:0! Максим Ковальов обаче този път показа качествата си и успя да спаси.

21′

Серкан Юсеин получава жълт картон! Той застъпи крака на Асен Дончев и съдията му показа жълт картон, който обаче имаше възможност да стане и червен. ВАР отново се намеси, но след преразглеждане на ситуацията, главния съдия Стоян Арсов не промени решението си.

11′

ГОООЛ!! Джунейт Али се разписа и резултата е 2:0! Александър Колев центрира в наказателното поле на Пирин, а там Арно изчисти топката с глава, която се озова в краката на Джунейт Али. Той стреля, а кълбото рикошира в краката на Лазар Боянов и след това се озова във вратата на Максим Ковальов.

7′

ГООООЛ! Диего Рапосо!! Александър Колев получи топката, който я свали с гърди към Диего Рапосо, а той с много хубав удар я вкара във вратата. Веднага беше вдигнат флаг за засада, но след преразглеждане на ситуацията, голът е признат!

4′

Футболистите на Крумовград направиха добра атака, а Димитър Тонев получи топката и отправи изстрел към вратата, но тя мина покрай целта.

1′

73. Венцислав Бенгюзов

Крумовград приема Пирин Благоевград в първи мач от неделната програма на efbet Лига. Срещата в Пловдив стартира в 12:45 часа.

Крумовград продължава да впечатлява през втората част от сезона, след като започна с 10 точки от 4 мача.

Алекс Колев се завръща в Левски, Крумовград вече му търси заместник

Нападателят почти сигурно ще напусне отбора след края на сезона, като най-вероятно ще се завърне в родния Левски

Сега шансът за седмото място е реалистичен, но в преследването й победа над отбори като Пирин е задължителна.

"Орлетата" не успяха да победи десетима от Хебър като домакин в предния кръг.

За състава на домакините мача пропускат наказаните за картони Вячеслав Велев, Патрик Луан и Божидар Кацаров В редиците на Крумовград се завръща голмайсторът на първенството Александър Колев.

През седмицата Димитър Тонев пък получи своята първа повиквателна за националния отбор на България.

Пирин (Благоевград) все още е на безопасна дистанция от последните две места, които водят директно към Втора лига. "Зелените" имат 21 точки и мач по-малко спрямо Ботев (Враца) и Етър, които имат съответно 14 и 10 пункта в своя актив.

Вероятни състави:

Крумовград: Георгиев, Шимич, Пехливанов, Машедо, Али, Ренан, Юсеин, Цветанов, Тонев, Колев, Юсеин

Старши треньор: Станислав Генчев

Пирин: Ковальов, Люзаядио, Дюлгеров, Ягодинскис, Йорданов, Модуа Диаме, Полонски, Дончев, Попадийн, Аюб Абу, Комано

Старши треньор: Александър Бабич