Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители: 200

Край на мача!

90′

Три минути добавено време на мача.

81′

3:2 за Крумовград! Матей Шимич! Радостта на гостите бе кратка. Серкан Юсен центрира от ъглов удар и хърватският централен защитник на Крумовград Матей Шимич с глава от границата на наказателното поле отбеляза първия си гол с екипа на новака в елита.

78′

Гол за Хебър! 2:2! Лазар Марин! Гостите изравниха резултата. Олексей Збун получи подаване отляво, напредна и центрира в наказателното поле, където Лазар Марин бе оставен абсолютно непокрит и с удар отблизо не остави шаносве на Янко Георгиев.

78′

Любослав Пенев извърши нова двойна смяна в състава на Хебър. Георги Каракашев и Шейх Диаманка бяха заменени от Красиан Колев и Октай Хамдиев.

78′
75′

Още едно официално предупреждение, този път то е за играча на Крумовград Матей Шимич.

74′

Жълт картон и за Георги Каракашев за нарушение срещу Октай Юсеин.

70′

Двойна смяна в състава на Хебър. Николас Пенев и Атанас Кабов отстъпиха местата си на терена на Олексий Збун и Марк-Емилио Папазов.

70′
68′

Димитър Тонев е сменен от Момчил Цветанов.

64′

Серкан Юсеин получи официално предупреждение за оспорване на съдийско решение.

58′

Гол за Хебър! 2:1! Ангел Бастунов! Гостите осъществиха добра комбинация, която изведе Бастунов сам срещу вратаря на домакините Янко Георгиев и за бившия играч на ФК ЦСКА 1948 не бе проблем да реализира, като по този начин върна интригата в срещата.

48′

Две велеколепни спасявания на Петър Дебърлиев в рамките на само минута. Първо вратарят на Хебър спаси удар на останалия сам срещу него Матей Шимич, а малко по-късно той отново демонстрира своя рефлекс след шут на Вячеслав Велев.

45′

Второто полувреме започна!

45′

В състава на домакините е извършена смяна на почивката. Октай Юсеин се появи в игра на мястото на Патрик Луан.

45+1′

Първата част на мача завърши!

45′

Една минута добавено време.

39′

Джунейт Али получи жълт картон.

35′

2:0 за Крумовград! Димитър Тонев! Авторът на първия гол Алекс Колев намери Велев, който върна към Димитър Тонев, а националът с техничен удар удвои аванса за състава воден от Станислав Генчев.

33′

В ответната атака Крумовград беше близо до втори гол. Велев подаде към Серкан отдясно, който се справи с Лазар Марин и центрира. Александър Колев овладя топката на гърди и стреля, но Мартин Михайлов успя да блокира неговия удар.

32′

Ангел Бастунов падна в наказателното поле на Крумовград след контакт с Ренан Арияш, но самият той не изяви претенции да бъде отсъдена дузпа в тази ситуация.

21′

Патрик Луан е първият играч в двубоя, който получи жълт картон. Той бе сенкциониран заради нарушение срещу Жоао Сеско.

14′

Добра намеса на Петър Дебърлиев след удар на Серкан Юсеин.

9′

Гоол за Крумовград! 1:0! Александър Колев. Джунейт Али центрира в наказателното поле, където Матей Шимич направи асистенция с глава към Колев и за нападателя не представляваше проблем, също с глава, да изпрати топката неспасяемо във вратата пазена от Петър Дебърлиев. Така той излезе еднолично начало при голмайсторите в елита на българския футбол с 11 гола.

4′
Снимка 659685

Източник: startphoto.bg

Засада! Домакините стигнаха до гол още в третата минута на двубоя, който обаче беше отменен заради засада. След разбъркване в наказателното поле на Хебър Джунейт Али изпрати топката в мрежата, но попадението не бе зачетено заради факта, че Патрик Луан се е намирал в нередовна позиция. Все пак ситуацията бе прегледана със системата ВАР, след което решението на съдията бе потвърдено.

1′