Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:

90′

Пет минути добавено време.

85′

ГОЛ ЗА ХЕБЪР! ОЛЕКСИЙ ЗБУН!

Влезлият през второто полувреме в игра Олексий Збун уби интригата с трети гол в полза на пазарджиклии, пет минути преди края на редовното време.

75′

Душан Вмукович е заменен от Георги Стайков.

69′

Удар на влезлия като смяна Карлос Алгара от дистанция, но топката премина покрай вратата.

69′

Октай Хамдиев е сменен от Олексий Збун.

67′

Ойер Сариеги е сменен от Викторио Вълков.

66′

ГОЛ ЗА БЕРОЕ! САНТИАГО ГОДОЙ Е ТОЧЕН ОТ БЯЛАТА ТОЧКА!

64′

ДУЗПА ЗА БЕРОЕ!

Подобно на ситуацията през първото полувреме, когато съдията Волен Чинков отсъди дузпа в полза на Хебър след преглед със сидтемата ВАР, реферът отново отиде до монитора, за да прецени дали да посочи бялата точка. След като видя как вратарят Дебърлиев удря с юмрук в лицето Ойер Сариеги той отново отсъди най-тежкото наказание във футбола.

63′

Мартин Михайлов получи жълт картон.

61′

Великолепна намеса на Петър Дебърлиев!

Влезлият на почивката в състава на Берое Франсиско Сагардия получи подаване зад защитата на Хебър и отправи удар от движение, но вратарят на Хебър разтегна и успя да спаси.

56′

ГОЛ ЗА ХЕБЪР! НАБИЛ МАКНИ УДВОИ АВАНСА НА ОТБОРА ОТ ПАЗАРДЖИК!

Душан Вукович изведе отлично Набил Макни, нападателят на символичните домакини си нагласи топката и с прецизен удар в близкия изпрати топката в мрежата.

48′

Жълт картон за Хуан Пабло Саломони.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Двойна смяна в състава на Берое на почивката. Джани Политино и Стефан Гаврилов отстърпиха местата си на терена на Франсиско Сагардия и Карлос Агара.

45′
45+3′
Снимка 680873

Източник: startphoto.bg

Край на първото полувреме.

45+2′

Енцо Еспиноса получи жълт картон.

45′

Три минути добавено време.

40′

Само минута след като останаха с човек пто-малко на терена възпитаниците на Хосе Луис Ачиари можеха да стигнат до изравнително попадение, но вратарят на Хебър Петър Дебърлиев спаси удар на излезлия на стрелкова позиция Хуан Карлос Пинеда.

39′

Капитанът на Берое Франко Рамос не прецени добре действията си и влезе с бутоните в главата на Набил Макни при единоборство в половината на заралии и съдията Волен Чинков заслужено му показа директен червен картон.

29′

Октай Хамдиев сгреши при изнасянето на топката, Енцо Еспиноса центрира отляво в наказателното поле на Берое, където Сантиаго Годой отправи удар с глава, но топката премина над напречната греда.

11′
Снимка 680880

ГОЛ ЗА ХЕБЪР! АТАНАС КАБОВ!

Юношата на Левски изпрати топката в десния ъгъл на вратата на заралии и въпреки че Артур Мота усети посоката не успя да парира удара на играча на пазарджиклии итопката спря в мрежата.

10′

Дузпа за Хебър за нарушение на Лучано Скаудроне срещу Мартин Михайлов.

Съдията Волен Чинков първоначално подмина ситуацията, но впоследствие бе привикан да я прегледа със системата ВАР и в крайна сметка посочи бялата точка.

1′

29 Шейх Диаманка

Хебър и Берое ще се срещнат в мач от 7-ия кръг на Първа лига. Двубоят ще започне в 19:15 часа. Тимът от Пазарджик ще домакинства в Стара Загора, тъй като тревното покритие на техния стадион все още не е готово за игра.

При гостуването на Левски в предишния кръг възпитаниците на Веселин Великов демонстрираха подобрена игра, въпреки загубата им с 0:1 на "Герена". И съвсем естествено сега Хебър ще се опита да запази това ниво и в Стара Загора, което обаче да донесе точка или три на "гробарите".

Берое пък не е кой знае колко убедителен на свой терен, записвайки равенство и две поражения в последните три срещи на стадиона под Аязмото.

Припомняме, че тимът няма да може да разчита на Жорди Говеа, който бе продаден преди няколко дни на Олимпия (Любляна).

За сметка на това "заралии" се подсилиха с крилото Исмаел Ферер от испанския Реал (Мурсия).