Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители:

Осем минути добавено време.

88′

Тисовски е заменен от Божуркин.

86′

Опасност пред домакините! Кабов центрира от фаул, но Наумов изби, след това играч на Хебър опита нов изстрел, но стражът отново се намеси.

84′

Марсел Канади опита опасен удар от дъгата пред наказателното поле, но топката мина на сантиметри от горната греда.

77′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! Днешните домакини организираха опасна атака, която завърши с гол в тяхна полза. Стилиян Тисовски взаимодейства с Георги Николов и нападателят с плътен удар записа името си сред голмайсторите.

68′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Макар и с човек по-малко, столичният тим окончателно слага край на интригата. Намиращият се в страхотна форма Ивайло Чочев блесна с изкусно подаване към Педриньо, чието изпълнение влетя във вратата за 3:0.

67′

Жълт картон за Георги Вълчев.

65′

Жълт картон за Георги Русев.

60′

Даниел Наумов заменя Антонио Вутов.

57′

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ГЕНАДИЙ ГАНЕВ! Стражът на гостите не обмисли действията си, тъй като фаулира противников играч на границата на наказателното поле. Първоначално реферът Георги Давидов не отсъди нарушение и даде знак играта да продължи. Асистентите му на ВАР обаче го посъветваха да прегледа контакта. След обстойна проверка, съдията промени решнието си, отстранявайки украинеца от игра.

52′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Второто полувреме стартира по мечтан начин за гостите. Георги Русев центрира от ъглов удар в наказателното поле на противника, където Хелитон оставен непокрит отклони за Ивайло Чочев, а капитанът от непосредствена близост се разписа за 2:0.

49′

Стив Фуртадо си изкара жълт картон.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+2′

ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Жълт картон за Симеон Василев.

44′

Какъв пропуск! Възпитаниците на Николай Панайотов пропиляха великолепна възможност в края на първата част. Българският национал Георги Русев надбяга цялата отбрана на Хебър, озова се сам срещу Матвей Игонен, ала ударът му премина встрани от вратата.

41′

Възможност за ФК ЦСКА 1948! "Червените" имаха нелош шанс да удвоят аванса си няколко минути преди да прозвучи сигнала за край на първото полувреме. Плеймейкърът Антонио Вутов проби отдясно, след което комбинира с Ивайло Чочев, чийто изстрел бе спасен от Матвей Игонен.

35′

Владеене на топката: Хебър: 59%, ФК ЦСКА 1948: 41%

29′
Снимка 644441

Източник: startphoto.bg

19′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Въпреки че "гробарите" изглеждаха по-опасния отбор, "червените" съумяха да открият резултата. Педриньо с хубаво подаване намери Георги Русев, който с глава преодоля колебливия страж на Хебър Матвей Игонен.

12′

Шанс за Хебър! Домакините пропуснаха първото опасно положение в мача, когато при центриране от ъглов удар Стефан Цонков, се извиси над всички, за да нанесе удар, но централният бранител на гостите Хелитон му попречи да отбележи.

10′

Равностойни минути от началото на двубоя в Пазарджик. Владеене на топката: Хебър: 52%, ФК ЦСКА 1948: 48%

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′