Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:

Четири минути добавено време.

82′
Снимка 660828

Източник: startphoto.bg

Гол за Лудогорец! Матиас Тисера! Лудогорец стигна до попадение в заключителните минути на срещата. Пьотровски напредна отдясно, върна назад топката към Кайо Видал, който центрира в наказателното на ФК ЦСКА,  където Матиас Тисера се оказа най-съобразителен и откри резултата.

80′

Антонио Вутов смени Симеон Димитров.

73′

Жълт картон за Талис за нарушение срещу Матиас Тисера.

Снимка 660825

71′

Двойна смяна в състава на Лудогорец. Матиас Тисера и Кайо Видал замениха Тодор Неделев и Бърнард Текпетей.

71′
70′

Рик Джонатан намери Квадво Дуа непокрит в наказателното поле на ФК ЦСКА 1948, но влезлият като резерва нападател на "орлите" не успя да отправи опасен удар.

64′

Георги Терзиев извърши нарушение срещу Симеон Василев и също получи жълт картон.

Снимка 660821

61′

Още един опасен удар на Педриньо, но Серджио Падт се справи.

60′

Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев извърши първа смяна в състава на разградчани, като Квадво Дуа влезе в игра вместо Руан Крус.

58′

Диниш Алмейда получи официално предупреждение за фаул срещу Марто Бойчев.

Снимка 660826

58′

Капитанът на домакините Радослав Кирилов отстъпи мястото си на терена на Бирсент Карагерен.

50′

Значително по-активната игра на "червените" след почивката продължава. Младокът Марто Бойчев намери надясно Стив Фуртадо, който пък центрира към Радослав Кирилов, но ударът с глава на капитана на домакините бе спасен от Серджио Падт.

47′

Домакините имаха втора добра възможност за отбелзязване на гол след почивката, но ударът на Педриньо бе неточен.

46′

Секунди след началото на второто полувреме Талис отправи мощен удар от дистанция, но Серджио Падт спаси.

45′

Второто полувреме започна!

45′

Една промяна в състава на ФК ЦСКА 1948 на почивката. Емил Ценов бе сменен от Марто Бойчев.

45′

Край на първата част на двубоя в Бистрица.

41′

Мощен удар на Рик Джонатан, но Петър Маринов успя да избие.

39′
Снимка 660820

Гостите отново удариха греда, този път след шут на Бърнард Текпетей!

36′

Много опасен удар на Тодор Неделев от границата на наказателното поле, който, обаче, не намери целта.

33′

Далечен удар на Рик Джонатан, който премина много над вратата пазена от Петър Маринов.

26′
Снимка 660816

Греда на Лудогорец! Тодор Неделев изпълни бързо фаул в центъра и изведе Руан Крус сам срещу вратаря, но ударът на бразилеца се отби в напречната греда.

25′

Вратарят на домакините Петър Маринов допусна много груба грешка, като подари топката на Рик Джонатан, но бразилецът действа неконцентрирано и стражът на "червените" успя да се справи и улови топката.

20′

След центирарне от ъглов удар Диниш Алмейда се извиси и стреля глава, но топката мина над напречната греда.

17′

Първа сериозна опасност пред вратата на домакините. Сон центрира добре в наказателното поле където намери Неделев, но Симеон Василев се намеси добре и неутрализира опасността.

12′

Жълт картон за Симеон Василев, който извърши нарушение среще Бълнард Текпетей.

Снимка 660805

10′

Гостите от Разград започнаха по-активно срещата и изъплниха четири ъглови удара, само в рамките на първите десет минути на срещата, но до нещо по-опасно пред вратата на Петър Маринов не се стигна.

1′

92 Пиер Нгуинда 90. Спас Делев

Отборите на ФК ЦСКА 1948 и Лудогорец се изправят един срещу друг в отложен мач от есенния дял на първенството. След изиграването му, всички тимове от елита най-сетне ще имат по равен брой мачове, което не се е случвало от втория кръг на шампионата.

ФК ЦСКА 1948 е в слаба форма, като няма победа от средата на декември, а тимът спешно се нуждае от точки, за да се завърне в топ 6 в класирането.

Дадоха отложения мач между ФК ЦСКА 1948 и Лудогорец на Валентин Железов

Петър Кузев ще бъде на ВАР

"Червените" имат проблеми с отбелязването на голове, особено след напускането на Ивайло Чочев, като отборът има само 27 гола в 27 мача в първенството. Защитата на ФК ЦСКА 1948 е третата най-добра в елита, допускайки едва 23 гола в собствената врата.

Лудогорец гледа смело към нова титла в българския елит, а "орлите" имат чудесната възможност да се откъснат на девет точки на върха в класирането. Тимът на Георги Дерменджиев е с безапелационно най-силното нападение в родния шампионат, отбелязвайки впечатляващите 72 гола в 27 мача и допускайки едва 15. Лудогорец е в невероятна форма, като последната загуба на отбора в първенството е от ноември месец.

Главен съдия на срещата е Валентин Железов, с помощници Станимир Илков и Васил Шавов. С ВАР ще се занимават Владимир Вълков и Михаел Павлов. Делегат на БФС е Станислав Вълков, а работата на реферите зорко ще следи Георги Игнатов.