Черно море постигна категорична победа над Крумовград в мач от шестия кръг на Първа Лига. "Моряците" успяха да надиграят отбора на Крумовград с 3:0. Първото попадение в двубоя отбеляза Васил Панайотов в 37-ата минута, Мазир Сула вкара в 62-ата минута, а Цветомир Панов оформи крайното 3:0 в 74-ата минута.

Черно море - Крумовград 3:0 (Развой на срещата по минути)

"Моряците" искат да зарадват феновете на "Тича" с изразителна победа

Черно море организира добра атака още в 3-ата минута на мача. Виктор Попов успя да пробие в наказателното поле, където подаде на Васил Панайотов, който стреля опасно и се наложи стражът на крумовградчани Янко Георгиев да се намеси.

В 8-ата минута Васил Панайотов отново застраши вратата на гостите, но този път топката прелетя над напречната греда.

Снимка 680233

Източник: startphoto.bg

Първата опасност пред вратата на Черно море дойде в 22-ата минута. Серкан Юсеин бе близо до попадението, след като отправи хубав диагонален удар, но кълбото срещна гредата.

В 37-ата минута Васил Панайотов изведе домакините напред. Дуду овладя фантастично в наказателното поле и пусна пас към Васил Панайотов, който с премерен удар успя да вкара първото попадение в срещата.

В 49-ата минута Васил Панайотов центрира в наказателното поле, а Даниел Димов засече с глава отблизо, но топката премина над напречната греда и излезе в аут.

Снимка 680234

В 62-ата минута Черно море успя да реализира още един гол, а негов автор бе Мазир Сула. Даниел Мартин показа много добра техника, като преодоля двама футболисти на Крумовград, а след това нахлу в наказателното поле и подаде към Мазир Сула. Той пък успя да прониже вратата на Янко Георгиев и резултатът вече е 2:0.

В 74-ата минута Цветомир Панов реализира нов гол за домакините. Той блесна с невероятен диагонален удар, след който кълбото се удари в страничния стълб на вратата, а след това влетя право във вратата на Янко Георгиев.