Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители: 4962

Ботев (Враца) - ЦСКА 0:2 в мач от efbet Лига

ЦСКА се върна към победите с бой над Ботев във Враца

Вижте подробности

84′

ГООООЛ! ХАЙНЦ! ЦСКА логично удвои преднината си в 83-а минута на мача. Дюкенс Назон открадна топката от бранителите в зелено и излезе очи в очи със стража на домакините. Вратарят спаси удара му, но топката попадна в краката на Тобиас Хайнц, който беше безгрешен за 0:2!

79′

ХАЙНЦ! ЦСКА пропусна прекрсана възможност да реши всичко десет минути преди края на мача. Фаетон се откъсна зад защитата на врачани и достави пас към Хайнц на точката на дузпата. Норвежецът стреля, но вратаря на домакините опази мрежата си от второ попадение.

72′
Снимка 630580

Източник: startphoto.bg

70′

Момчил Цветанов обстрелва вратата на ЦСКА от дистанция, но за щастие на "армейския" щаб - топката премина над гредата!

61′

УНИКАЛЕН ПРОПУСК НА ЦСКА! Хайнц намери Назон в наказтелното поле, хаитянинът стреля към вратата, но стражът на Враца спаси. Последва добавка от Шопов, който вместо да удвои аванса на "червените", прати топката над гредата.

57′
Снимка 630583

52′

ЦСКА направи добра контраатака, която завърши с удар на Фаетон, ала и неговият шут не намери целта.

51′

Спас Георгиев получи пас зад гърба на "армейската" защита, но изстрелът му мина встрани от вратата.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

ПОЧИВКА!

44′

Чавдар Ивайлов изрита много неспортсменски Тоби Хайнц в центъра на терена, но Кабаков реши да не декорира футболиста на Ботев с картон.

37′
Снимка 630569

35′

Добра намеса на Бусато! Переа стреля опасно с глава след корнер, но вратарят на "червените" беше на точното място!

26′

В средата на първата част Хайнц стреля опасно към вратата на гостите, но стражът на врачани се справи.

24′
Снимка 630572

21′

Жълт картон и за Християн Петров.

18′

1:1 при картоните! Станислав Шопов видя жълтия цвят пред очите си.

14′

Четвърт час след началото на мача Браян Переа прониза вратата на "армейците", но се оказа, че футболистът на Ботев се е намирал в положение на засада.

6′

ГОООЛ! 0:1! НАЗОН!! "Червените" откриха резултата още в 6-а минута на двубоя. Домакините изпълниха корнер, след който ЦСКА организира светкавична контраатака. Шагоян напредна по десния фланг и сервира топката за Назон, който от близко разстояне прати топката в мрежата на врачани.

2′

Спас Георгиев падна в наказателното поле още в първите секунди на двубоя, но Кабаков не се заблуди и заслужено го декорира в жълто.

1′

88 Иван Нешков

Ботев (Враца) посреща ЦСКА в мач от 6-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Христо Ботев" стартира в 21:15 часа и ще бъде ръководена от Георги Кабаков.

"Червените" заемат 11-то място след четири изиграни мача, в които записаха победа, загуба и две равенства.

Ботев (Враца) пък е 13-ти, инкасирайки четири поражения от пет мача.

Нов треньор в ЦСКА публикува любопитна снимка от детството

Към фотоса той написа "Още от дете"

ЦСКА ще търси задължителна победа днес, която да успокои поне малко феновете след тежкото начало на сезона.

Очаква се наставникът на гостите Нестор Ел Маестро да направи някои промени в състава си. Специалистът най-вероятно ще заложи на нови имена в отбрана, като най-вероятно капитанът Мено Кох ще седне на пейката, а от първата минута ще започнат Християн Петров и Браян Кордоба.

Ботев (Враца) пък се намира в дъното на класирането и очевидно ще се бори със зъби и нокти за своето спасение през тази кампания. В последния мач отборът показа проблясъци срещу Левски в София, където обаче отстъпиха с 0:1.