Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:

Край на мача!

Снимка 654738

Източник: startphoto.bg

88′

ГОООЛ за Ботев (Враца)! Врачани натиснаха съперника си и успяха да намалят резултата. В 88-ата минута Ласана Н’диайе получи на границата на наказателното поле и с чудесен изстрел прониза вратата на Ковальов.

76′

Можеше да се стигне до дузпа за Ботев (Враца)! Намесата на ВАР обаче потвърди преценката на съдията, че дузпа няма. Христо Попадийн спъна Даниел Генов, който озова на земята в наказателното на Пирин Благоевград. Имаше контакт при шпагата на Андрей Йорданов, но футболистът на Ботев Враца се озова на терена на чак след две допълнителни крачки. Главният съдия Кристиян Колев прецени, че това не е дузпа, дори след като бе извикан от ВАР на монитора край тъчлинията.

68′

ГОООЛ! Комано удвоява резултата! В 68-ата минута Арно Лузайадио получи отдясно, след което се справи отлично с Едуардо Кунде по фланга. Той пък от своя страна беше достътачно внимателен и прати пас по земя към нахлуващия Юго Комано, който с директен шут преодоля прекрасно Федерико Рубио и по този начин удвои аванса на "орлетата".

52′

Ботев с най-добрата си ситуация до момента! Стефан Велев шутира от дъгата на наказателното поле, но Максим Ковальов изби. Топката стигна до Браян Переа, който остана сам срещу вратаря. Нападателят обаче вместо да вкара изравнителен гол, отправи топката право в стража на Пирин.

46′

Илкер Будинов е сменен от Даниел Генов.

46′

Браян Мендоса започва второто полувреме на мястото на Спас Георгиев.

45′

Вторта част започна!

45+4′

Край на първата част!

Снимка 654737

45+3′

Възможност за Ботев (Враца)! Бубакар Траоре имаше възможност да се разпише в последните секунди на добавеното време на първата част. Вратарят обаче успява да спаси изстрела му.

41′

Пирин остава с човек по-малко! Аймен Суда получава втори жълт картон, което означава, че трябва да излезе от игра! Той вкара лакът на Марко Мажуга в средата на терена и го фаулира.

40′

Какъв пропуск за Иван Тасев, който имаше възможност да направи резултата 0:2. Голмайсторът Полонский отправи удар, който Рубио спаси. Топката обаче попадна в Иван Тасев, който от близка дистанция нацели страничния стълб.

35′

Мартин Ачков получава жълт картон след тактическо нарушение.

29′

ГООЛ за Пирин! Полонский открива с дебютен гол! Аймен Суда центрира към точката за изпълнение на дузпа. Данило Полонский беше на точното място и засече от въздуха. Ударът му бе достатъчен, за да вкара в мрежата на Ботев (Враца).

28′

Страхотна възможност за Пирин! Асен Дончев центрира отдясно, а Комано засече с глава. Вратарят на Ботев (Враца) Рубио със страхотна намеса предотврати попадението.

18′

Аймен Суда получава първия жълт картон, след като извършва грубо нарушение срещу съперник и попада в тефтера на съдията.

18′

Пирин Благоевград създаде едно от най-чистите положения в първото полувреме. Иван Тасев подаде към Данило Полонский в наказателното, който отправи топката към вратата, но ударът му мина встрани от нея.

10′

В първите 10 минути на срещата гостите са по-активни и се опитват да натиснат домакините. Все пак все още няма опасни положения, които да създадат предпоставка за нещо по-интересно.

1′

Срещата на стадион "Христо Ботев" във Враца започна с химна на страна ни!