Бъдещият мажоритарен собственик на Ботев Цветан Басилев няма да присъства утре на последното за есента домакинство на "канарчетата" с Розова долита. Банкерът ще дойде в Пловдив през следващата седмицата, когато ще се преструктурира "жълто-черния" клуб в акционерно дружество.
За мача с "розите" утре няма да функционира ложата под козирката на стадион "Христо Ботев", тъй като тече ремонт. На полувремето пък ръководството на пловдивския клуб ще разиграе томбола с награди - оригинални фланелки от представителния тим, топки с автографи на футболистите, абонаментни карти и др.
От 14:00 часа днес е последната тренировка на Ботев преди мача с Розова долина. Със сигурност от разширения състав на треньора Марин Бакалов ще отпадне бранителят Ангел Рахов, който е със сериозно натъртване от мача със Созопол в сряда.