Берое победи с 4:0 Калиакра в контролна среща играна в паузата на шампионата заради квалификационните мачове на националния отбор. Жоао Франциско де Салеш вкара две от попаденията за Берое в мача - в 18-ата и 53-ата минута на срещата.

Младите Мирослав Енчев в 67-ата и Мартин Ранов в 79-ата пък донесоха крайното 4:0. При втория и четвъртия гол топката рикошира и в защитници на Калиакра преди да влети в мрежата.

Треньорът на домакините Ивко Ганчев заложи на вратата на Мартин Теменлиев. В защита в дясно действаше Здравко Илиев, а в ляво Веселин Пенев. В средата на отбраната треньорите глауваха доверие на Мирослав Енчев и Игнат Дишлиев.

Като опорни полузащитници започнаха Стефан Велев и Мартин Райнов. Като дясно крило игра Родолфо Шавиер Невес, а от ляво - Иван Горанов. Елиаш Алвеш да Силва се ангажира да организира играта в средата на терена, а напред действаше Жоао Франциско де Салеш.

Берое (Стара Загора) - Калиакра (Каварна) 4:0

голмайстори: 1:0 Жоао Франциско де Салеш 18', 2:0 Жоао Франциско де Салеш 53', 3:0 Мирослав Енчев 67', 4:0 Мартин Райнов 79'

Берое: 1. Мартин Теменлиев (46' - 33. Теодор Скорчев) - 2. Здравко Илиев (69' - 15. Георги Динков), 25. Мирослав Енчев (75' - 13. Пламен Тенев), 14. Игнат Дишлиев (46' - 3. Владимир Зафиров), 28. Веселин Пенев (46' - 18. Дюдоне Овона) - 16. Стефан Велев, 19. Мартин Райнов - 11. Родолфо (69' - 23. Тодор Христов), 21. Елиаш Алвеш да Силва (60' - 8. Алберто Лоузейро), 9. Иван Горанов (75'- 27. Пламен Пенев) - 22. Жоао Франциско де Салеш (69' - 29. Елио Мартинс); старши-треньор: Ивко Ганчев

жълти картони: Тодор Христов (80' - груб фаул) (Берое); Никола Минков (78' - груб фаул) (Калиакра)

стадион: "Берое", Стара Загора