Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:

Край на мача!

79′

Резервата Франсиско Сагардия е изгонен от терена след два жълти картона! Нападателят избута противников играч до наказателното си поле. Заралии ще доиграят с човек по-малко.

69′

ГОООООЛЛ! Стафан Ламбез вкарва още един гол за гостите! Симеон Мечев изведе Димитър Митков и той отправи изстрел от малък ъгъл към вратата, но Ачинелли отрази. След това кълбото се озова в краката на Стефан Ламбез, който я прати в опразнената врата.

65′

Отлична възможност за Берое. Вини Трибуле бе изведен на чиста позиция в наказателното поле оттам стреля мощно, но топката бе спасена Александър Любенов. Последва добавка от страна на Франсиско Сагардия, но стражът отново се справи отлично.

62′

Франко Минго стреля с глава след центриране от корнер, но топката премина над напречната греда.

49′

В 49-ата минута Франсиско Сагардия бе изведен на чиста позиция в наказателното поле на "железничарите", но ударът му от малък ъгъл не затрудни Любенов.

45′

Начало на второто полувреме.

45+3′

Край на първото полувреме!

42′

ГОООООООЛ! Карлос Франса удвоява аванса за гостите! Симеон Мечев подаде на Карлос Франса, който се отправи сам срещу вратата. Решението му се оказа правилно, след като той успя да премине през двама бранители на противника, навлезе в наказателното поле на домакините и простреля точно вратата на Ачинели.

37′

Домакините имаха страхотна възможност да изравнят. Вини Трибуле излезе сам срещу Александър Любенов, но стреля право във вратаря на Локомотив (София), пропускай страхотна възможност.

28′

Столичани играят далеч по-добре. Карлос Франса отне топката и шутира, след като футболистите на Берое отново не успяха да изнесат топката от своята половина. Изстрелът на Франса обаче премина покрай дясната греда на Ачинели.

15′

ГОООООЛ!! Кевин Маи откри резултата! Изключително груба грешка от страна на старозагорци! Енцо Еспиноса подаде неточно от тъч към Хуан Пабло Саломони, а той не успя да изчисти кълбото, което рикошира в крака на Кевин Маи и влезе в опразнената врата на Родриго Ачинели.

7′

Локомотив (София) се отчете с първата опасна възможност в мача. Диого Тейшейра започна обещаваща контраатака, а впоследствие подаде топката на Карлос Франса, който отправи удар, но Родриго Ачинели се отчете с добро спасяване.

1′

5. Даниел Ками

Берое приема Локомотив София в мач от 34-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 18:45 часа в Стара Загора.

Заралии вече си осигуриха оцеляването в елита и доиграват кампанията. Отборът на Хосе Луис Ачиари се представя отлично в плейофите и спечели и трите си мача до момента, като не допусна гол.

Грозен инцидент в дома на Локомотив (София)

Ето какво се е случило

В последния кръг старозагорци се наложиха с 1:0 над Хебър като гост с късен гол на Вини Трибуле. Преди това в у дома бяха победени Етър (3:0) и Пирин (2:0). "Зелените" са твърдо на 11-о място в класирането, като към момента имат 42 точки.

Локомотив ще води битка за спасение до последно. "Железничарите" наредиха три мача без загуба при Красимир Балъков - победа (2:0 като гост над Хебър) и равенства (1:1 с Етър като гост и Ботев Враца у дома).

Себастиан Вия отказал оферти на шест клуба от чужбина, за да премине на "Хювефарма Арена"