Собственикът на Левски Тодор Батков за пореден път нападна президентът на ЦСКА Александър Томов. Според адвоката ЦСКА няма да може да се намеси в борбата за титлата през следващия шампионат.
"Основният ни конкурент в българското първенство ще е съставът на Литекс, ЦСКА не са ни конкурент за титлата, но искрено им пожелавам да излязат от батака, в които попаднаха", каза босът на Левски.
"Какво е платил Александър Томов? Нищо! Когато плати, нека тогава обсъжда другите. Аз не знам дали всъщност той е мой колега, но май е такъв. Но за да си футболен президент, трябва да имаш футболно сърце, финансови възможности и морал. Вие си отговорете кои от тези качества притежава Томов”, сподели адвокатът на нападките на президента на ЦСКА, че Левски са платили много малко данъци.
Kamata
на 04.07.2008 в 18:32:05 #185Ели Боп Регистриран на: 03.10.2007, 06:20 Пуснато на: 04.07.2008, 21:25 "Лицето не е само едно" шозофреник ли си или се опитваш да кажеш нещо? ====================================== ЖЕКОВ Айде в диспансера за вечерна проверка, пък после може пак да се разходиш из форума.
Ели Боп
на 04.07.2008 в 18:29:59 #184"Боп Смее се слаба ракийка си мойтооо'мче. слаба" ок професоре... даваш експертни оценки, а кой всъщност си ти бай хуй... аре у лево..
Kamata
на 04.07.2008 в 18:29:40 #183Ели Боп Регистриран на: 03.10.2007, 06:20 Пуснато на: 04.07.2008, 21:22 само споменах Гунди и жалката розова пасмина се сплоти и разбуди... след толкова години дори и починал все още е дразнител... това говори достатъчно... дори и жалкото ви отборче да го закрият вие още ще го мразите.. розови лузъри.. аре у лево свине... ==================================== Гунди е ненадминат. Може да няма много титли и голове, но пък са му дали доста грамоти за футболист приживе. Сега пък бил сплотил феновете на ЦСКА. Да му сложим една малка звездичка в алеята и на него?
Ели Боп
на 04.07.2008 в 18:27:59 #182"НО ПОМНИШ СТОИЧКОВ?" това е разликата между мен и жалките комплексари като теб и колегите ти... няма да намериш пост дето съм казал нещо лошо за Кучето...
Red Sox
на 04.07.2008 в 18:27:38 #181Боп
слаба ракийка си мойтооо'мче. слаба
поредния подуенец, който така и не успя да си сдържи злобицата в последните 4-5 седмици и си влезе в така желаното дебилно поведение. 
Ели Боп
на 04.07.2008 в 18:25:59 #180"Лицето не е само едно" шозофреник ли си или се опитваш да кажеш нещо?
Ели Боп
на 04.07.2008 в 18:24:20 #179"кротни се малко, да не разпънеш мускул нещо. казАх ти с лафчета от междучасията, не на мен Намига първолак" та кой беше ти? бай хуй... аре у лево и ти смешко..
aristo
на 04.07.2008 в 18:23:29 #178Ели Боп,БАС ДЪРЖА ,ЧЕ ТИ САМО СИ ЧУВАЛ ЗА НЕГО? НО ПОМНИШ СТОИЧКОВ?
Ели Боп
на 04.07.2008 в 18:22:04 #177само споменах Гунди и жалката розова пасмина се сплоти и разбуди... след толкова години дори и починал все още е дразнител... това говори достатъчно... дори и жалкото ви отборче да го закрият вие още ще го мразите.. розови лузъри.. аре у лево свине...
Red Sox
на 04.07.2008 в 18:20:08 #176аре у лево! --- бре, деееба?
кротни се малко, да не разпънеш мускул нещо. казАх ти с лафчета от междучасията, не на мен
първолак
и понеже се досещам какъв ти беше стария ник, немога да повярвам, че си се инфантилизирал толкова. 
Red Sox
на 04.07.2008 в 18:15:36 #175...дори и с едно мъдо чорбарите вАжат повече
Red Sox
на 04.07.2008 в 18:14:25 #174Казваш ли, още че играч на Левски никога не печелил каквато и да е топка ---------------- надали, но нали не спестява истината, сигурно им е рекъл че на пенев едната топка е по-успяла зад граница от целия му подуенски цирк
п.п. на Любо ташаците са много добър пример за разликата между ЦСКА и Левски 
aristo
на 04.07.2008 в 18:12:11 #173Ели Боп,е жена наядена с боб
Това за к,вите важи и за нея
The Phenom
на 04.07.2008 в 18:12:10 #172Левски отново върви към требъл и Шампионската Лига, а комунистическият ЦСКА Септемврийско Знаме върви към "В" Група...

Kamata
на 04.07.2008 в 18:12:09 #171Ели Боп Регистриран на: 03.10.2007, 06:20 Пуснато на: 04.07.2008, 21:05 "айде и ти дай нещо ново? с тия малоумщини сигурно си много популярен в междучасията." набирам популярност... поне казвам истинат... намира се тоз, оня да вярва... сори копеле не мога да лъжа.. ====================================== Казваш ли на другите деца, че играч от твоя отбор никога не е играл в Европейски гранд? Казваш ли, още че играч на Левски никога не печелил каквато и да е топка или златна убувка?
Ели Боп
на 04.07.2008 в 18:09:53 #170Зоро гледам си взел гаджето тука...
reviZORO
на 04.07.2008 в 18:07:37 #169ели така и не разбрахме сега ги жена ли си мъж ли си или траверса?
Ели Боп
на 04.07.2008 в 18:07:28 #168"Друго то го знаят всички,че сте "мъжки"" айде още един от парада...
Ели Боп
на 04.07.2008 в 18:05:18 #167"айде и ти дай нещо ново? с тия малоумщини сигурно си много популярен в междучасията." набирам популярност... поне казвам истинат... намира се тоз, оня да вярва... сори копеле не мога да лъжа..
Ели Боп
на 04.07.2008 в 18:03:24 #166"какъвто шофьор такъв и ритач ново ли ти е?" сега вече си велик... смачка ме...