Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда". гр. Кърджали Зрители:
90+4′

КРАЙ НА СРЕЩАТА!

89′

ГОООООООООООЛЛЛ! Бертран Фурие намалява в самия край на срещата и резултата е 2:1! Митко Митков центрира, а в наказателното поле Бертран Фурие засече с глава и преодоля Анатолий Господинов.

83′

Димитър Шейтанов спаси дузпа, изпълнена от Борислав Цонев! Мартин Христов събори Станислав Иванов в наказателното поле и това принуди съдията Мартин Великов да посочи бялата точка. Цонев застана зад топката, но изпълнението му не бе добро и Шейтанов спаси.

49′

В 49-ата минута Арда успя да организира още една опасна атака. Чинонсо Офор комбинира с Тонислав Йорданов, който шутира над вратата.

45′

Начало на второто полувреме!

45+1′

Първото полувреме завърши!

40′

ГООООООООООООООЛЛЛ! Чинонсо Офор удвоява за Арда! Само 8 минути след първото попадение Цонев изведе Офор с дълъг пас. Нападателят на кърджалийци изпревари излезлия далеч напред Димитър Шейтанов и нямаше как да не вкара в опразнената врата.

35′

Първи жълт картон в двубоя - получава го Асен Чандъров.

32′

ГОООООООООООООЛЛЛ! Тонислав Йорданов бележи за домакините от Кърджали! Кълбото достигна до Тонислав Йорданов, който успя да поеме добре и стреля от въздуха. Ударът му беше отклонен с глава от бранител на столичани, което заблуди Шейтанов и топката се озова в мрежата му.

26′

В 26-ата минута Станислав Иванов получи топката в наказателното поле и не се поколеба да шутира, но встрани от вратата.

21′

Септември (София) организира добра атака, при която Мартин Моран отправи изстрел от границата на наказателното поле, но Анатолий Господинов спаси.

18′

Първият точен удар в двубоя беше за сметка на домакините в 18-ата минута. Тогава Чинонсо Офор засече центриране с глава, но опитът му беше твърде слаб, за да затрудни Димитър Шейтанов.

1′