Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

90+1′

Жълт картон за Ел Мами Тетах.

89′

В края на срещата възпитаниците на Александър Томаш пропиляха чисто положение. Бабакар Дион излезе на стрелкова позиция, отправи удар, за да види първокласно спасяване на Анатолий Господинов.

82′

Хоркаш! Хърватският вратар демонстрира класата си, парирайки корав изстрел на Ел Мами Тетах.

75′

Мартин Райнов е заменен от Мичи Мбала.

74′

Тонислав Йорданов отстъпва мястото си на Борис Тютюков.

71′

ЕВАНДРО Е ТОЧЕН!

70′

ДУЗПА ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Пламен Крачунов игра с ръка при центриране на Ангел Лясков. Реферът Драгомир Драганов видя отлично ситуацията и мигновенно посочи бялата точка.

65′

Иван Тилев е заменен от Ел Мами Тетах.

62′

Шанс за Локо (Пловдив)! Въпреки че през второто полувреме двата отбора действат по-предпазливо, пловдивчани пропуснаха страхотна възможност да осъществят обрат в мача. Ангел Лясков чрез центриране намери успешно Мартин Паскалев, ала изстрелът му с глава предизвика Анатолий Господинов да блесне с качествена намеса.

59′
Снимка 653914

Източник: startphoto.bg

50′

Жълт картон за Мартин Райнов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+5′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!

35′

ГООЛ ЗА ЛОКО (ПЛОВДИВ)! Тимът от Пловдив възстанови паритета, след като Евандро центрира към Бабакар Дион, връхлитащия Бабакар Дион, чийто удар направи Анатолий Господинов безпомощен. Попадението бе обект на обстойна проверка от страна на ВАР, но повторението показа, че крилото не в засада.

25′

Владеене на топката: Арда: 57%, Локомотив Пловдив: 43%

16′

Попадение за Локомотив (Пловдив) е отменено заради засада на Мартин Райнов.

5′

ГООЛ ЗА АРДА! Мечтан старт за домакините от Кърджали, които откриват резултата още в първите минути на двубоя. Защитник на "смърфовете" върна нескопосано топката на стража Динко Хоркаш, който също сбърка фатално, изритвайки топката в Aбубакар Тунгара, след което халфът реализира на празна врата.

1′

77. Илия Юруков

Арда (Кърджали) и Локомотив (Пловдив) се изправят един срещу друг в сблъсък от 21-ия кръг на efbet Лига. Главен съдия на срещата в Кърджали ще е Драгомир Драганов, а двубоят е с начален час 15:15.

Преди този двубой "смърфовете" делят четвъртото място с Левски. Играчите на Александър Томаш имат 38 точки. Домакините от Кърджали пък са на седма позиция със седем по-малко.

Томаш със специално обръщение към феновете на Локомотив (Пловдив)

Преди подновяването на първенството

Часове преди мача наставникът на "черно-белите" се обърна към феновете. Той заяви, че мечтата на всички в клуба е класиране за европейските турнири.

От друга страна бранителят на Арда и бивш играч на Локомотив Пламен Крачунов сподели, че отборът ще се хвърли за трите точки.

Арда с призив преди мача с Локомотив (Пловдив)