На тежки сблъсъци станаха свидетели част от феновете на снощните мачове от турнира Лига Европа.

Срещата между Партизан и Бешикташ завърши при резултат 1:1, а на трибуните запалянко пострада тежко и бе откаран в болница, където се борят за живота му.

Сръбският привърженик се строполи на земята след изравнителното попадение на Бешикташ в 15-ата минута. Веднага хората до него го изнесоха на пистата, където лекари се бориха за живота му. От клуба също обявиха, че се молят за здравето на своя фен.

В същото време в Атина се биха фенове на Олимпиакос и английския Бърнли. Гръцкият тим надделя с 3:1, а мелетата са се случили след срещата.

Информациите от двете страни са различни. Домакините обявиха, че 23-ма англичани са арестувани за създаване на безредици. От Бърнли пък контрираха, че феновете им са се държали безупречно, но са били атакувани. Петима са ранени, а един е намушан с нож и се е наложила намесата на лекарските екипи.