След като преди няколко дни позира за списанието "Ел", разпределителят на Пирин Разлог и на националния отбор на България Константин Митев призна пред "7 дни спорт", че е работил за модната агенция "Визаж".
"Те дори ме повикаха за едно голямо ревю за пролетно-лятна колекция преди няколко години, но съвпадна с финалните мачове от първенството и трябваше да откажа", разказва Митев.
"Никога не е късно да се кача на модния подиум някой ден" - допълни бившият плажен волейболист. Разпределителят не пропусна да разясни какви точно са отношенията му с депутатката от "Атака" Калина Крумова.
"Ние сме големи приятели и дори често се караме, но след това винаги се сдобряваме. Тя е красива жена и е харесвана от доста мъже. Дали съм имал интимна връзка с нея? Не, никога, но това не е най-важното, за да познаваш някоя жена", допълва Митев. По време на мачовете от Световната лига във Варна миналото лято Крумова често се застояваше в хотела на националите.
"Орле" снима за "Висаж"
!["Орле" снима за "Висаж"](https://webnews.bg/uploads/images/66/1466/41466/orig.jpg?_=1446899782)
Източник: Атанас Иванов
Константин Митев (вдясно) ще се снима за "Визаж"
БЕЗ РЕЗЕРВИ
Още по темата
Водещи
Бизнес
Истории
![loading...](https://webnews.bg/assets/images/loading.gif?_=1446728989)