Ювентус победи Байерн с 2:0 в мач от турнира "International Champions Cup". Андреа Фавили се превърна в герой за Старата госпожа, разписвайки се на два пъти.

Младият талант бе точен в 32-ата и 40-ата минута, като още в 3-ата минута бе изведен на скорост в наказателното поле иможеше да открие резултата, но късметът не беше на негова страна.

В 32-ата минута Юве се възползва от страхотна грешка в отбраната на Байерн и стигна до откриване на резултата. Йосип Станишич върна неразчетено към вратаря, той не успя да изчисти топката, която бе отнета от Клаудио Маркизио. Той веднага видя непокрития Фавили и му подаде около точката на дузпата, а младокът вкара в опразнената врата за 1:0.

В 40-ата минута отново Фавили бе изпуснат от защитата. Той получи дълъг пас и изскочи очи в очи с Улрайх, след което хладнокръвно реализира втори гол за своя тим.

В крайна сметка резултатът остана непроменен и Юве се поздрави с успеха.

Следващата среща на "бианконрите" е срещу Бенфика след два дни. Футболистите на Байерн ще играят с Манчестър Сити на 29 юли.