Георги Миланов влезе като резерва при загубата с 0:3 на ЦСКА Москва от големия съперник Спартак Москва в дербито на деветия кръг на руското първенство. Българският национал се появи на терена на мястото на латвиеца Александърс Кауна в 69-ата минута. Тогава резултатът вече бе 3:0 в полза на Спартак.

Пет минути преди края на първото полувреме Арас Йозбилиз откри резултата в полза на победителите, възползвайки се от асистенция на Алберто Коста. В 52-ата минута Дмитрий Комбаров покачи на 2:0 след извеждащо подаване на Жоао Карлос. Само седем минути след това Сергей Паршивюк оформи класическата победа, след подаване на Комбаров.

Победата изкачи Спартак на първо място в класирането с 20 точки. ЦСКА също има актив от 20 точки, но е на втора позиция заради днешното поражение.