Отборът на ЦСКА (Москва), с Георги Миланов в състава си, се наложи с минималното 1:0 над Локомотив (Москва) в мач от 8-я кръг на руския шампионат.

Така „армейците" затвърдиха доминацията си срещу Локомотив в последните години, който инкасира шеста поредна загуба от ЦСКА.

Българският национал Георги Миланов започна срещата като резерва и се появи на терена в последните двадесетина минути, като взе съществено участие в няколко опасни атаки на „армейците".

Единственият гол в срещата падна в 33-ата минута, като бе дело на Ахмед Муса. След грешка в отбраната на гостите нападателят получи добър пас от дясно, опита да отправи удар, който обаче бе блокиран, след това пред него се откри пространство и със силен удар откри за 1:0, което в крайна сметка се оказа и всичко най-интересно в това столично дерби.

ЦСКА (М)-ЛОКО (М) 1:0

1:0 Ахмед Муса (33')