Легендата на Левски Елин Топузаков отбеляза 17-годишнината от паметното отстраняване на италианския Удинезе с победа със 7:1 на малки вратички. Топчо бе капитан на "сините" в двубоя през 2006 г., когато Левски се класира за четвъртфиналите на купата на УЕФА. Те елиминираха Удинезе, побеждавайки италианците с 2:1 пред 40 000 зрители на стадион "Васил Левски".

Снимка 610642

Източник: Фейсбук

Първата среща в Удине завършва при 0:0. Бившият национал отново бе част от футболния тим на Министерството на финансите (МФ) по покана на своя приятел Кирил Евтимов. Финансистите победиха колегите си от Комисията по финансов надзор (КФН) с категоричното 7:1.

Изхождайки от резултата, отборът на МФ не остави шансове на опонента си, надигравайки го безапелационно. Съставът на МФ: Велин Пеев (3 гола), Георги Николов (2 гола), Христо Колев, Добромир Луканов, Елин Топузаков (1 гол) и Кирил Евтимов (1 гол).