В среща от 25-тия кръг на втора френска футболна дивизия Шатору и Страсбург завършиха наравно - 1:1.

В 18-ата минута Тюм от гостите изведе тима си напред в резултата. Една минута преди почивката Камадини от Страсбург напусна терена след като съдията му показа директен червен картон.

През втората част домакините се добраха до равенството с гол на Алегро в 80-ата минута на двубоя.

Начело във временното класиране е Метц - 49 точки, следван от Каен - 48 точки, Льо Авър - 46 точки, Страсбург е четвърти с  46 точки.

Бившият капитан на ЦСКА Емил Гъргоров не игра в днешния мач на Страсбург. Бъргарският футболист дълго време лекуваше контузия и старши треньорът на Страсбург и бивш футболист номер 1 на Европа Жан-Пиер Папен не го включи в групата.