Българският нападател на Страсбург Димитър Рангелов игра 67 минути при равенството 2:2 срещу Ниор като гост.

Митко се появи на терена в 33-ата мин., когато тимът му губеше с 0:2, като той бе и единствената смяна, която Папен извърши. Само минута след появата си Рангелов подхвана атака, която бе завършена с гол на Абдесадки за 1:2.

Страсбург се добра до равенството в 40-ата минута чрез Екубо. До края на мача Рангелов на няколко пъти бе близо до гол, но стражът на домакините Клийн бе на висота. В 52-ата минута обаче вратарят на Страсбург Касар спаси дузпа на Ревейе. Той стори същото и с Дижон (0:0) в първия кръг. Гъргоров не взе участие в мача поради контузия.

Христо Янев игра 90 минути при равенството на Гренобъл с Шатору - 2:2. Ицо се представи отлично, а след негово центриране от корнер Вивиан изравни в 55-ата минута.