Една от звездите на Барселона Неймар е силно желан от ПСЖ. От ръководството на парижани се опитват да направят всичко възможно, за да го имат в състава.

ПСЖ има готовност да предложи 190 млн. евро за Неймар, а самият футболист иска заплата в размер на 25 млн. евро годишно. Преговорите в четвъртък са положили основите на споразумение, което може да изпрати острието на "Парк дьо Пренс".

Двете страни възнамеряват да се срещнат още веднъж, този път с участието на президента на парижани Насер Ал-Хелаифи и бащата на Неймар. Наскоро се появиха информации, че бразилецът възнамерява да продължи договора си с Барса до 2022 г.

Действащото му споразумение е до 2019 г. Баща му е готов да изслушва оферти, тъй като иска синът му да стане носител на "Златната топка", но е наясно, че това няма как да се случи с лидер като Лео Меси в Барса