Продължава великолепният сезон на Пари Сен Жермен във френската Лига 1. В последния мач от 23-я кръг парижани победиха като гост Сен Етиен с 2:0. Така те изравниха рекорда на Нант от 32 мача без поражение. "Канарчетата" записаха тази забележителна серия между юли 1994 и април 1995 година.

И двата състава имаха шансове за гол през първото полувреме, но не успяха да се възползват.

Резултатът беше открит в 61-вата минута, когато Златан Ибрахишмович реализира след подаване на Серж Орие.

Вторият гол падна във втората минута на добавеното време. Той бе отново дело на Ибрахимович след изключително разиграване между Кавани и Ди Мария. Но останаха съмнения за засада на шведския нападател. Асистенцията за попадението пък бе десета за Анхел ди Мария за сезона.

Това беше и 20-а победа за ПСЖ от началото на сезона в Лига 1, като тимът има и три хикса. След нея отборът остава убедителен лидер с 63 точки, като има цели 24 повече от втория Монако, който е с 39. Сент Етиен е на осмо място във временното класиране с 33 точки.