Георги Пеев вкара гол, но въпреки това неговият тим Амкар загуби у дома от борещия се за титлата ЦСКА Москва с 1:3. Така тимът от Перм вече пет мача е без победа, но се намира на удобното седмо място и може спокойно да изиграе оставащите два кръга от първенството на Русия.

Пеев и Сираков започнаха като титуляр за Амкар, като капитанът бе заменен в 72-ата минута. Георги Миланов пък започна на пейката за ЦСКА, но влезе в игра 20 минути преди края на мястото на Цубер.

Дзагоев откри за „армейците" в 39-ата мин, но секуни преди почивката Пеев изравни. Той получи пас отляво и със силен удар от границата на наказателното поле, матира Акинфеев.

През втората част обаче по-голямата класа на ЦСКА си каза думата. Първо в 55-ата Тошич от фаул отново изведе столичани напред, а 82-ата Думбия вкара и дежурното си попадение за крайното 1:3.