Втородивизионият Сошо хвърли бомбата в турнира за Купата на лигата във Франция. В осминафинален мач той успя да отстрани един от грандовете на френския футбол - Олимпик Марсилия след изпълнението на дузпи. В редовното време срещата завърши 1:1.

Головете паднаха още през първото полувреме. Домакините от Сошо откриха в 22-рата минута чрез Буна Сар. Изравнителното попадение бе дело на Муса Сао в 36-ата минута.

През второто полувреме нови голове не паднаха и според регламента на турнира продължения нямаше и се пристъпи директно към изпълнението на дузпи. Първата от тях беше изпусната от домакините, но те реализираха следващите четири. Последните две за Марсилия бяха изпуснати от бразилеца Дориа и Аарън Исека Лея и така Олимпик трябваше да се прости с надпреварата рано-рано.