Осем гола се оказа недостатъчни на Лион и ПСЖ, за да излъчат победител помежду си. Дербито от 25-ия кръг на Лига 1 завърши при зрелищното 4:4 на "Жерлан".

Столичани поведоха в 21-ата минута чрез Хоарау, но само за 120 секунди допуснаха пълен обрат. Гомис изравни в 34-ата, а в 36-ата Лопес отбеляза за 2:1. В 40-ата пък Бастош покачи на 3:1 и изглеждаше на почивката Лион ще може сериозно да си отдъхне. За сметка на това Крис направи дузпа преди последния съдийски сигнал, а от точката Нене не сбърка.

Мина почти час игра на "Жерлан", когато Брианд вкара за 4:2. Възпитаниците на Карло Анчелоти обаче демонстрираха голям характер и първо в 73-ата Сеара вкара за 3:4, а в продължението Хоарау сложи точка на спора, след като именно той го откри.

В класирането парижани са с 52 точки и изсотават на една от лидера Монпелие. Лион пък е пети с 40 т.