Саудитският Ал Насър с Кристиано Роналдо в състава отново направи грешна стъпка се и не успя да победи вкъщи опашкаря в класирането Ал Халеей, като двата тима завършиха 1:1 в мач от 26-тия кръг на местната елитна лига.

Португалската суперзвезда записа цял мач за тима си, но не така и не успя да се разпише. Гостите поведоха още в 4-ата минута с попадение на Фабио Мартинс, но само 13 минути по-късно испанският защитник на Ал-Насър Алваро Гонзалес изравни.

По време на срещата пред Роналдо се откриха няколко добри ситуации за гол, но португалецът не съумя да вкара и мачът завърши при равен резултат.

Така Ал Насър се издъни отново, като в последните си 4 мача в първенството тимът има едва един успех и значително намали шансовете си за титла. При оставащи четири кръга отборът на Роналдо изостава на две точки от лидера Ал Итихад, които са и с мач по-малко. Кристиано пък има 13 мача и 12 гола в саудитската елитна дивизия през този сезон.