Ница си върна първото място в класирането на френската Лига 1 след като извоюва изключително ценен успех с 1:0 при гостуването си на Сент Етиен в последен мач от 13-ия кръг на първенството. Гостите постигнаха победата без звездата си Марио Балотели, който изтърпяваше наказание за натрупани картони. За домакините това беше първа загуба на техния стадион от началото на сезона.

През първото полувреме двата отбора действаха предпазливо и голови положения не бяха създадени. Ница нанесе удара си след почивката. В 63-ата минута футболистите му се възползваха от грешка на Жордан Верету в средата на терена, след което топката попадна в краката на Валантен Ейсерек, който наказа бившия си отбор с хубав удар в горния ъгъл от 15 метра. В самия край домакините можеха да измъкнат точката, но Лоик Перен стреля над гредата от пет метра.

Това беше десета победа за Ница през сезона, след която отборът е отново на върха с 32 точки, с 3 повече от Монако и шампиона Пари Сен Жермен. Сент Етиен загуби за едва трети път през сезона, но остана девети с 18 точки.