Офанзивният халф на ЦСКА Вив Соломон-Отабор остана неизползвана резерва за националния отбор на Нигерия, в престижен приятелски мач срещу световния колос Бразилия.

Проверката се игра в Сингапур и завърши без победител - при резултат 1:1.

Това бе първа покана от "А" отбора на африканската страна към футболиста на ЦСКА. Досега той имаше участия за младежките гарнитури и олимпийския тим.

Снимка 446422

Източник: CSKA.bg

Така или иначе обаче той не се появи на терена нито за минута, въпреки че съставът му извърши цели 6 промени.

Арибо изненадващо откри резултата за символичните гости от африканската държава десет минути преди почивката.

Само три минути след подновяването на играта обаче футболистът на Реал (Мадрид) Каземиро беше точен за оказалото се и крайно 1:1.

Обвиниха Кафу във връзки с най-голямата криминална групировка в Бразилия

"Това не отговаря на истината", твърди легендарният футболист

Двата тима изпробваха различни варианти на тактическите си постройки и изглеждаше така, сякаш не се вълнуват на всяка цена от крайния резултат.

Соломон-Отабор: Ако получа шанс в националния отбор, ще дам максимума

"Ще науча много от опитните играчи в отбора"

Звездата на бразилците Неймар поднесе неприятни новини на клуба си ПСЖ, като по всичко изглежда, че ще трябва да отсъства известно време заради получена контузия в контролата.

Той напусна играта едва в 12-ата минута, след което беше заменен от Филипе Коутиньо.