Младежкият национал Александър Колев изрази съжаление от пропуснатата победа на неговия отбор Геел над Антверпен и допълни, че искал да я посвети на българския Левски. Геел изпусна успеха срещу Антверпен в последните две минути и в крайна сметка срещата завърши 2:2.

Роденият в София Александър Колев откри резултата в началото на второто полувреме, след като изпревари вратар и защитник и с левия крак откри резултата. Така той увеличи серията си на четири поредни мача с голове в личната си сметка.

"Тъй като от малък съм фен на Левски, исках да посветя победа на любимия ми отбор. За съжаление пропуснахме победата, но посвещавам попадението ми на синия клуб", обясни Колев пред БТА.

"Дано в следващия мач да стигнем до пълен успех, който също ще бъде за Левски", добави той.

Старши треньор на отбора на Антверпен е бившия нападател на холандския национален отбор Джими Флойд Хаселбанк. След мача той лично спря Колев и го поздрави за представянето му по време на мача, като му пожела успехи в кариерата занапред.

Неформалният разговор беше записан от камерите на телевизията, която излъчваше мача и може да бъде открит на сайта й. Колев най-вероятно ще напусне Геел през зимната пауза, като за него има интерес от Германия, Англия, Швеция и Австрия.