Българският национал Станислав Манолев игра близо половин час за руския футболен клуб Динамо Москва, който се наложи с 2:1 над Арсенал Тула в мач от четвъртия кръг на местното първенство.

Манолев влезе като резерва в 61-та минута на мача, заменяйки Борис Ротенберг. Тогава резултатът вече беше 2:1 в полза на гостите от Москва, за които в началото и края на първото полувреме се разписаха Франко Тешейра Дъглас и Кевин Кураний. Един гол за Арсенал върна Иван Ершов в 47-та минута.

Победата над Арсенал беше трета за Динамо в четирите кръга от началото на новия сезон. Грандът от Москва дели второто място с ЦСКА и Спартак. Георги Миланов игра пълни 90 минути за ЦСКА, но отборът му претърпя поражение с 0:1 Спартак в 4-ия кръг от първенството.

Единственото попадение вкара Дмитрий Комбаров в 61-ата от доста спорна дузпа, отсъдена от съдията Владислав Безбородов заради нарушение на вратаря Акинфеев.