В отложени двубои от 20-ия кръг на френската Лига 1 Льо Ман и Лил завършиха при нулево реми. С хикса гостите от Лил събраха 40 точки и заемат шесто място в класирането, а Льо Ман са 15-ти с 26. В друг мач Ница взе гостуването си на Нанси след драматичен успех, който дойде в последната минута.

Мамане Траоре изведе Ница в 49-ата минута, а в 57-ата Беренгер изравни. В 90-ата минута обаче Давид Елбюийк фиксира крайното 2:1. Така Ница вече има 39 точки и са на осмо място.

На две места зад тях са Нанси  с 29 точки. В третия двубой за вечерта Валансиен се наложи над Каен с 2:0 след попадения на Лакур в 10-ата минута и Даник в последната 90-ата. Трите точки пратиха домакините на 17-та позиция с 24 точки, а Каен са над тях с една повече.