Националният отбор на Казахстан, воден от Станимир Стоилов, прегази Андора у дома в мач от група 1 на Лига "D" в Лигата на нациите.

Селекцията на българския специалист спечели категорично с 4:0 и затвърди второто си място в групата, в която са още Грузия и Латвия. Казахстан е с 5 точки, докато лидерът Грузия е с 9, като по-късно тази вечер гостува на Латвия.

Изходът от мача на стадион "Астана Арена" бе решен още през първото полувреме с голове на Сеидахмет и Турсибек. През втората част Гомес си отбеляза автогол, а Муртазаев оформия крайния резултат 4:0.

Между третия и четвъртия гол, гостите останаха с човек по-малко заради втори жълт картон на Жорди Алаес.

Мъри Стоилов и Казахстан с ново реми в Лигата на нациите, Гибралтар с първа победа

Отборът на българския треньор завърши наравно 1:1 с Латвия